<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

PARTYŠOVÁ - Parfémy? To je smrad!

PRAHA - ­ Moderátorce a zpěvačce Gábině Partyšové se v těhotenství pořádně změnily nejen chutě, ale i vůně.


Lucie Váchová si ošahala bříško Gábiny Partyšové, která je v pátém měsíci těhotenství. Agáta Hanychová (vpravo) předvedla speciální šaty navržené pro parfém Mystic.

"Dámské parfémy, které jsem používala jsem musela vyhodit, protože bych se z nich pozvracela. Začaly se mi líbit svěží pánské vůně. Tajně se voním Pepovými a on se pak diví, že tam má už jen půlku flakonu," směje se Partyšová, která je v pátém měsíci těhotenství a přibrala pět kilo.

Zanedlouho si chce nechat zjistit, zda čeká holčičku nebo chlapečka. "Vědět to určitě chci, ale i u ségry to nebylo jisté až do osmého měsíce. Jednou jí řekli, že čeká holku, za měsíc zase že čeká kluka. Tak uvidíme," dodala Partyšová.

S manželem, podnikatelem Pepou Koktou, za pár dní odjíždí na desetidenní dovolenou do francouzského Cannes. Jedou autem, létaní už se Gábina raději vyhýbá.

Moderátorka společně s modelkou Lucií Váchovou a moderátorkou Klárou Doležalovou pokřtily včera parfém Mystic návrhářky Heleny Bedrnové. Lucie Váchová se nemohla na bříško Gábiny, které se za pouhý měsíc rapidně zvětšilo, vynadívat a stále si ho hladila.

Bývalé Miss ČR už prý také tikají biologické hodiny. "Hrozně bych chtěla miminko. Spousta mých kamarádek ho má a já se na ně nemůžu vynadívat a o víkendech hlídám. Srdcem bych hrozně dítě chtěla a rozumově si vysvětluji, že je na to ještě hrozně brzy," řekla Šípu dvaadvacetiletá Váchová.