<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Gábina Partyšová: Přizná pohlaví dítěte. Víme kdy!

Jestli se moderátorce a zpěvačce Gábině Partyšové-Koktové (29) narodí kluk, nebo dcera, je zatím zahaleno tajemstvím. Se svým manželem podnikatelem Josefem Koktou (50) čekají společně prvního potomka. Super.cz moderátorka prozradila, kdy se dozví pohlaví dítěte.


„Mám se pořád moc dobře. Pohlaví miminka chceme s manželem vědět dopředu a dozvíme se to už asi za dva týdny," prozradila Super.cz nadšená Gábina, která se netají tím, že by si oba přáli holčičku.


Moderátorka i přes to, že je v pátém měsíci těhotenství, stále žije velmi aktivně. S manželem jezdí několikrát týdně na golf a ke konci srpna se spolu chystají autem do francouzského Cannes. Mezitím se Gábina klidně objeví na několika společenských akcích.


Jednou z nich bylo i představení nového parfému Mystic návrhářky a stylistky Heleny Bedrnové v Perfect Restaurantu. „Dámské vůně mi v mém stavu vůbec nevoní. Používala jsem jenom ty pánské, ale tenhle mě zaujal," prozradila na křtu Partyšová. Jako další kmotry se slavnostní akce zúčastnily moderátorka Klára Doležalová a Miss ČR 2003 Lucie Váchová. Přestože si všechny dámy přiťukly šampusem, těhotná Gábina sklenku ihned odložila a jako přípitek samozřejmě zvolila neperlivou vodu. (yas)