<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

České celebrity: Bez podprsenky!

Je to dobrá zpráva pro všechny muže: Známé ženy v poslední době stále častěji nechávají podprsenky v šatnících. Navíc tu a tam se stane, že v nestřeženém okamžiku z volnějších svršků, či příliš hlubokého dekoltu vykoukne i to, co mělo zůstat veřejnosti utajeno. Třeba misska Jana Doleželová či zpěvačka Tereza Kerndlová by mohly vyprávět!


Co si myslí o módě "bez"?


Čtyř známých českých krásek jsme se zeptali:

* Líbí se vám tahle móda?

* Chodíte do společnosti bez podprsenky?


Česká Miss Lucie Hadašová (21)

* Podprsenka podle mě pomáhá hlavně ženám, které to potřebují. Když má žena taková prsa, že se jimi může pochlubit, když má co ukázat, tak jsem určitě pro "nahoře bez"!

* Já tak ale nechodím, protože na to nemám proporce! (směje se) Blahořečím vynálezci této části dámského prádla. Uvažuji ale o tom, že na podzim si nechám zvětšit ňadra, a pak určitě začnu chodit bez podprsenky! Těším se na to!


Modelka Agáta Hanychová (22)

* Když mají ženy pěkná prsa, tak proč ne. Ale nesnáším, když vidím »bez« nějakou padesátku, která to má u kolen. Tak té bych tu podprsenku sama koupila. (směje se)

* Zrovna teď na sobě podprsenku nemám, ale většinou ji nosím, protože mi to opticky vylepšuje prsa.


Rosnička Romana Vítová (30)

* V zásadě proti stylu "nahoře bez" nic nemám, ale moc sexy mi to nepřipadá.

* Třeba hluboké dekolty mám ráda, ale bez podprsenky bych se styděla. Nosím ji vždy.


Moderátorka Gábina Partyšová (29)

* Mně se velmi líbí, když ženy s hezkými ňadry chodí bez podprsenky a myslím si, že i pro muže je pohled na takovou ženu sexy, takže jsem pro!

* Já osobně to mám tak půl na půl, někdy "bez" , někdy "s", záleží samozřejmě na situaci a místě. Ale nemám s tím problém, chodím "nahoře bez" ráda a nestydím se.

Autor: Václav Suchan (4. 8. 2007)