<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Těhotná Gábina Partyšová: Pátý měsíc a stále je štíhlá jako lunt!

Gábina Partyšová-Koktová je na začátku pátého měsíce. Přesto je stále štíhlá a sexy. Moderátorka Gábina Partyšová-Koktová (29) je už v pátém měsíci těhotenství, a přesto její postava zůstala pořád dokonalá. Svoje rostoucí bříško ukázala Super.cz v sexy šatech, které si vybrala u své kamarádky v butiku celebrit.


„Tyhle šaty jsou nádherné, určitě si je vezmu, ale budu si je muset nechat malinko upravit," reagovala Gábina Partyšová-Koktová na šaty se zvířecím vzorem, když se zastavila v butiku. Moderátorka totiž musí těhotenství přizpůsobit i svůj šatník. Naštěstí se jí ale všechna kila navíc vrážejí do prsou.


Právě v pátém měsíci se jí začalo bříško nápadně zakulacovat a Gábina si tak při výběru luxusního modelu musí nechat upravit střih šatů. S paní majitelkou Sylvou Cerhovou moderátorka spolupracuje už delší dobu.
„Gábina si u mě vybrala už několik modelů. Dokonce moderovala moji přehlídku a v této práci budeme pokračovat," prozradila podnikatelka.


Golf
Po skončení focení čekal před butikem v luxusním červeném cabrioletu na Gábinu manžel Pepa Kokta, se kterým se společně vydala na golf.
„Jezdíme teď tak třikrát týdně na golf. Manžel hraje a já buď moderuju nebo si hraju s dětma," smála se Partyšová, kterou jsme zastihli na Nové Americe.


Těhotenství
Těhotenství si moderátorka mimořádně užívá. „Do třetího měsíce mi nebylo úplně nejlépe, ale teď je to skvělé a dělám všechno," uvedla nastávající maminka, která si s nákupem dětské výbavy zatím nedělá starosti.
„Moje sestra Monika má dítě, takže budeme hlavně asi dědit. Kočárek vybereme nejspíš v zahraničí. Objednáme ho a zaplatíme, ale vyzvedneme asi až po porodu," prozradila Super.cz sexy moderátorka.


Dovolená
Se svým manželem si užívají léto převážně v Čechách. „Po zbytek prázdnin budeme cestovat hlavně u nás a v srpnu se chystáme do Cannes," dodala Gábina. Tam se před rokem nechal sympatický pár oddat. (yas)