<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Hvězdný babyboom!

V letošním léťe jako by se roztrhl pytel s hvězdnými maminkami. Stalo se snad miminko moderním doplňkem letošního léta nebo se manželé ze showbussinesu rozhodli zachránit vymírající českou populaci? Jak se o děti starají a jsou vůbec na příchod miminka dostatečně připraveni?
Kdo je v radostném očekávání?

Libuška a Pepa Vojtkovi
Rocker skupiny Kabát se svojí manželkou očekávájí v září narození prvního dítěte - syna Matyáše. Oba se na svého synka moc těší a nenechají nic na poslední chvíli. Pokojíček mají už zařízený a také vyrazili do průhonického obchodního centra, kde ve specializované prodejně dětského zboží vybrali kočárek se džínovým vzorem.,,Vždyť jsem rocková rodina", se smíchem dodala nastávající maminka. Pepa, jehož drsná pověst zrovna nesedí k roli starostlivého tatínka v obchodě s kočárky, bral nakupování s humorem. Jeho žena Libuška si stěžovala pouze na velká horka, která pro ni v těhotenství nejsou moc příjemná. Snad džínový kočárek zabere a v září se u Vojtků narodí nový přírustek naší rockové scény.Gábina Partyšová a Josef Kokta

Gábina Partyšová, která má řady českých maminek rozšířit na Nový rok 2008, kdy má stanoven termín porodu, se neobává, že by ji dítě omezilo v kariéře zpěvačky. ,,Zpívání prý miminku velmi prospívá a těhotenství přece není nemoc. Ženy chodí do práce třeba až do osmého měsíce", obhajuje své plány Gábina a zárověň dodává: ,,Měsíc před porodem a po něm si dám určitě pauzu. Budu kojit a užívat si miminka". Na jméně pro dítě se s manželem zatím nedohodli, ale líbí se jim jména jako Anna, Rebeka, Kryštof, Matěj, ale protože mají ještě spoustu času a pohlaví dítěte zatím neznají, nechávají tuto milou povinnost otevřenou.

Michaela Maláčová a Zdeněk Bakala

Již druhé dítě, se svým přítelem ,,uhlobaronem" Zdeňkem Bakalou, čeká ředitelka České Miss Michaela Maláčová. S příchodem druhého dítěte přšlo i přiznání, že prvorozená dcera byla v porodnici několik dní bez jména, protože se během těhotenství neshodli na žádném křestním jméně. Miminko si tak muselo chvíli počkat na krásné jméno Anabela, které pro ni rodiče vyhledali rodiče v cizikrajném kalendáři. Maláčová přiznala, že by možná raději měla chlapečka, ale protože netuší, co to bude, doufejme, že se už s partnerem shodli
na variantě jména chlapeckého i dívčího. Kde už přiletěl čáp


Kde už čáp přiletěl
Alice a Václav Bendovi

Na krásného černovlasého klučíka, který na svět "vykoukl" 2.července, jsou náležitě pyšní rodiče Alice a Václav Bendovi. Maminka, populární herečka z RPéček, se rozplývá nad podobou malého synka se svým otcem. ,,Jsou jako přes kopírák", libuje si. Volna s miminkem si bude Alice užívat do konce září, protože od října má v plánu se zařadit do normálního pracovního režimu. ,,Vašek se projevil jako starostlivý tatínek a manžel. Po celou dobu, co jsme byla v porodnici, mi výrazně pomáhal" řekla herečka, která si po dojezdu z motolské nemocnice užívá manželovu péči doma.

Andrea Verešová a Daniel Volopich

Úspěšná modelka Andrea Verešová opustila se svým "uzlíčkem štěstí" dcerkou Vanessou porodnici U Apolináře v pátek 13.7., kam si pro ně přijel štastný tatínek Daniel Volopich. Prvorodička prozradila, že jí bude s její premiérovou rolí maminky prozatím pomáhat tchýně a samozřejmě manžel. Přesto, že je opět po porodu štíhlá jako proutek, rozhodla se prozatím modellingové kariéry vzdát. Svoje rozhodnutí vysvětluje tím, že právě nastal čas na to, aby se naplno věnovala své rodině a byla doma. Porod malé Vanessy trval sice osm dlouhých hodin, ale Andrea naznačila, že by se proto dalšímu porodu nebránila a s dalším potomkem počítá.