<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Aneta: Filmové Vary? Ztráta času

Praha/Karlovy Vary - Letošní festival v Karlových Varech nebyl žádná sláva. Osobností bylo pomálu, mejdany velkých firem zely prázdnotou. Jen filmové sály praskaly ve švech. Za to o skandály tady až taková nouze nebyla! Došlo tady k rozchodu, nevěře, hádkám, ale také tady padaly filmové nabídky! Herečka Reneé Zellweger dokonce prorazila s novým módním stylem. Možná příští ročník už bude jen v džínách a na toalety se budeme moci "vykašlat". Proč ne, když nám hvězdy udávají nový směr!


Reneé Zellweger zavedla do Varů nový módní styl. - Zdroj: KVIFF
Nejhorší celebrita: První příčku obsadil Kykolka z VyVolených. Rozchod: Kateřina Sokolová, miss ČR, se rozešla se svým modelem Tomášem Mihulkou. Už prý na sebe neměli ani chvilku času!Nevěra: Zdeněk Merta si přivezl tmavovlasou krásku! Manželka Zora to ale nebyla! Táhne to s ní už prý delší dobu, ale Zora může zůstat v klidu. Na rozvod to prý vůbec nevypadá.Nejhorší otec: Pavel Opočenský předvedl sice na kolonádě svého potomka. Rozčilovalo ho, že dítko brečí. Tak řval na ženu i na syna Maxe.Nejlépe oblečená celebrita: Nejvíce to slušelo Dagmar Havlové! Také je nutno ocenit i styl Reneé Zellweger, které nedorazily kufry a musela jít na slavnostní ceremoniál v džínách. Prostě byla svá!Nejhůře oblečená celebrita: Manželka Miroslava Donutila. Oblékla se jako patnáctka a to už v jejím věku není moc chic.


Gábina Partyšová má vždy drahé a vkusné šaty. - Zdroj: Korzo
Nejlepší filmová nabídka: Dagmar Patrasová se ve Varech objevila inkognito a jen na otočku! Jednala tady se známým americkým producentem o filmové nabídce. Vše ale je drženo v naprosté tajnosti! Co to bude asi za roli?!

Nejpříjemnější celebrita: Zdeněk Podhůrský. Všechny překvapoval svým šarmem a elegancí. Jakmile přijel domů, ukradli mu zloději jeho obleky z kufru auta!Zklamání: Nepřijela Aneta Langerová. Dala prý přednost jiným festivalům.Nový milenec: Modelka Veronika Vařeková se předvedla s novým mužem. Jenže pak vše vyvracela, že jde jen o kamaráda.Nejdražší šperky: Simona Krainová měla na sobě snad ty nejdražší šperky. Odmítla i bodyguardy. Prý se bude hlídat sama.Nejdražší šaty: Gábina Partyšová dorazila v tom nejdražším modelu, který se ve Varech snad mohl předvést. Cenu odhadovali odborníci na tři sta tisíc!


Andrea Dlouhá