<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Vondráčková si pořídila jachtu

KARLOVY VARY : Helenin koncert, ale také drahá vína, bohatý raut ani módní přehlídku si nenechali ujít Gábina Partyšová s manželem, Ondřej Hejma, Michaela Maláčová, Yvetta Blanarovičová, Jana Švandová či prezident festivalu Jiří Bartoška.


Příjemný prázdninový odpočinek si naplánovala Helena Vondráčková se svým manželem Martinem Michalem. Na Slapech, kde mají už svůj hausbot, mají teď ukotvenou i zbrusu novou jachtu.

Téměř devítimetrová loď pro sedm lidí slibuje opravdu příjemné rodinné prázdniny. Přesně takové si letos naplánovala Helena Vondráčková.

"Už příští týden se tam vydáme a za námi přijede i sestra Zdenička. Takovou přírodní dovolenou v Čechách mám nejradši," pochlubila se na Audi party v Karlových Varech, kde naposledy před naplánovaným odpočinkem vystupovala.

"Jsem tváří Škofinu, tak jsem to volno ještě trochu odsunula a přijela jsem ráda zazpívat," vysvětlila.

Helenin koncert, ale také drahá vína, bohatý raut ani módní přehlídku si nenechali ujít Gábina Partyšová s manželem, Ondřej Hejma, Michaela Maláčová, Yvetta Blanarovičová, Jana Švandová či prezident festivalu Jiří Bartoška.

Vondráčková se ale na večírku nezdržela. S manželem Martinem Michalem ihned po vystoupení odjela a už se nemohla dočkat, jak vyrazí do malebné zátoky na Slapech, kde si konečně užijí nové jachty. "Helena si nejraději vychutnává ranní kávu na břehu a pozoruje, jak z vody skáčou ryby," prozradil ještě před odjezdem Martin Michal. "A na naší nové lodi je pak pojedeme chytat."bak