<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Dvořáková je horákyně!

Martina Dvořáková byla jako vždy neuvěřitelně sexy a její model víc odhaloval než zahaloval.Herečka Jana Švandová se stydí za svůj věk! O šedesátce nechce vůbec hovořit! Včera měla ve Varech oslavit své šedesátiny, které však zapírá jak jen může!


„Nemám žádné narozeniny, to jste si spletla. Ne, nechci se vůbec bavit o svém věku. Nic neslavím a víc k tomu neřeknu,“ rozčilovala se Švandová, kterou dotaz deníku Aha! na její věk neuvěřitelně vytočil.

Prezident Mezinárodního filmového festivalu Jiří Bartoška si na pondělní párty Audi vzal pod křídla dvě šedesátky – Vondráčkovou a Švandovou. Zatímco Helena, která přijela do Varů jen na otočku zazpívat na párty, oslavila své kulatiny velkolepě a rozhodně se nebojí říct: „Je mi šedesát!“, Švandová má pocit, že je zřejmě nejstarší na světě a o šedesátinách nechce ani slyšet. „Žádná oslava nebude,“ neustále opakovala Švandová, která se málem v padesáti odhalila pro časopis Playboy. Údajně proběhla jen malá večeře s manželem Pavlem Satoryem v předvečer jejích narozenin.

Na párty Audi proběhla módní přehlídka Kamily Salamon. Na červeném koberci se procházely Kateřina Průšová, Klára Medková, finalistky České Miss, nebo Martina Dvořáková, která byla neuvěřitelně sexy. Zaujala totiž nejen výstavním poprsím, které se vyjímalo ve velkém dekoltu, ale i obřími rozparky, ze kterých jí »vybíhaly« odhalené dlouhé nohy málem až k pasu. „Jsem tu tak trochu jako chytrá horákyně – oblečená neoblečená,“ smála se sympatická Martina.

Největší drama propuklo ve chvíli, kdy první česká vicemiss Eva Čerešňáková málem nedochodila přehlídku. „Mám pořád problémy s tím kolenem, neuvěřitelně mě bolí. Vážně jsem už nemohla v těch podpatcích vydržet. Za čtrnáct dnů mě čeká operace menisku a pak asi »modelkovské« prázdniny, protože nebudu moct chodit,“ řekla nám smutná Čerešňáková.