<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Gábina Partyšová - Bojuje proti rakovině!

PRAHA – Zpěvačka a moderátorka Gábina Partyšová (29) se už nemůže dočkat miminka, které by se mělo narodit v závěru roku. A než se jí začne pořádně zvětšovat bříško, užívá si zpívání a propagace svého nového alba Gabriela 2007. „Když jsem nazpívávala poslední dvě písničky, ještě jsem netušila, že jsem v jiném stavu. Pomalu si začínám zvykat na to, že ze mne bude matka,“ přiznala deníku Aha! Gábina.


Gabriela Partyšová už se těší na svého prvního potomka. Zatím si však užívá jen půlroční Kristýnku své sestry Moniky


„Donedávna jsem si to vůbec nedovedla představit. Mám obrovskou radost. Holka nebo kluk se narodí ve stejném roce jako moje nová deska,“ těší se Gábina, která si v jednu chvíli dokonce myslela, že děti mít nikdy nebude. „Za všechno může pan docent Rob, který mne vyléčil z mých problémů s děložním čípkem. Je to úžasný člověk a budu mu do smrti vděčná. Proto jsem se rozhodla věnovat veškerý výtěžek z prodeje alba na výzkum a léčbu rakoviny děložního čípku. Chci, aby všechny holčičky a ženy věděly, co je může potkat a aby se tomu naučily předcházet,“ říká Gábina.

Než se přihlásí na svět miminko, snaží si Gábina užít naplno zpívání. A její nové písničky mají příznivý ohlas. Titulní skladbu z alba již několik týdnů hrají rádia a nyní je v první patnáctce nejhranějších. Gábininy nové písně si můžete poslechnout i na internetových stránkách www.igabriela.cz a www.topfun.cz. Na tomto internetovém portálu byl dokonce zahájen exkluzivní digitální prodej jednotlivých písní za 14,90 korun za skladbu.

Autor: IVOŠ NOVÁK
Foto Aha! – Marek Pátek