<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

JIM: Gábina Partyšová

Krinda pána – křtila jst své nové CD – je pravda, že mateřským mlékem své sestry? Ano. Nová deska Gabriela 2007 je moje první letošní mimi. A protože další – opravdové čekám koncem roku, tak proto mateřským mlékem. Sestra kojí své půlroční druhé dítě, tak byla tak hodná a desku pokřtila.


Tahle deska vznikala tři roky, je dospělejší, zralejší a barevnější než ty předchozí. Vrátila jsem se ke svému původnímu pěveckému jménu GABRIELA, pod kterým jsem před deseti lety vydala svou první desku u MONITOR – EMI. Nová deska je mým návratem k modernímu popu. Věřím, že se bude líbit spíše ženám mého věku. Ukázky si můžete poslechnout na www.igabriela.cz.

Kdy děťátko čekáte?

Jak už jsem řekla na přelomu tohoto roku a roku 2008.

Takže se vám vlastně povedlo téměř hned na poprvé, co jste vysadila antikoncepci?

Ne. Antikoncepci jsem vysadila někdy loni v říjnu, ale pak jsem měla potíže s oslabenou imunitou. Absolvovala jsem dvě operace. Operaci mandlí a v Motole u docenta Roba operaci děložního čípku. Lékaři těhotenství nedoporučovali. No a když se má imunita dostala do normálu, tak jsem zjistila, že jsem v tom. Měla jsem velké štěstí. A za všechno může pan docent Rob, který mne vyléčil z mých problémů s děložním čípkem. Je to úžasnej člověk a budu mu do smrti vděčná. Proto jsem se rozhodla věnovat veškerý výtěžek z prodeje CD GABRIELA 2007 (www.topfun.cz) na výzkum a léčbu rakoviny děložního čípku. Chci o tom mluvit otevřeně, aby všechny holčičky a ženy věděly, co je může potkat a aby se tomu naučily předcházet a nechaly se včas očkovat.

Jak jste to s pepou oslavili?

Slavíme doteď. S tím rozdílem, že já nepiju alkohol. Nechutná mi a cigaret se taky ani nedotknu. Všechny moje neřesti mi přestaly chutnat ze dne na den. Příroda to umí skvěle zařídit.

Jaká byla Pepova první slova, když jste mu řekla, že jste těhotná?

Řekl, že je to naprosto vědecko-fantastický a úžasný.

Co vám k tak radostné události koupil?

Růžové růže.

Jak to změnilo váš život?

Jsem na sebe opatrnější, ale jinak dělám zatím téměř všechno, co dřív. Chodím na hodiny zpěvu, na angličtinu, moderuju společenské akce a zpívám na nich. Jen mě vše nějak více unavuje.

Přestala jste kouřit?

Ano. I to, že jsem na cigaretu přestala mít chuť, byl první z příznaků, že se se mnou něco děje.

Co racionální bio výživa?

Jím normálně. Zrovna teď jsem dojedla kynuté knedlíky s jahodami z naší zahrádky. Mňam…

Nebojíte se, že si těhotenstvím pokazíte vaši super postavu?

Nebojím. Hodně plavu, chodím procházkově po golfových hřištích. No a když přiberu něco navíc než je normální, tak to pak běháním kolem dítěte snad lehce shodím. Vidím to u mé sestry Moniky. Zhubla velice rychle po obou dětech.

Jste ve třetím měsíci – jak to snášíte, co nevolnosti?

Mám pořád žaludek tak nějak na vodě a musím zhruba každé dvě hodiny něco malého sníst. Jinak by mi bylo zle. Ale neblinkám.

Necháte si říct pohlaví?

Ano. Jsem zvědavá.

Bude Pepa statečně u porodu?

Pravděpodobně ano. Ještě je to daleko.

Bojíte se porodu?

Jako prvorodička budu mít určitě trochu strach, ale budu v Podolí v těch nejlepších rukou, tak to snad zvládnu.

Už si kupujete těhotenské super kostýmky? Existujou?

Nechám si něco ušít až začnu přibírat. Dříve ne. Navíc mám dost věcí po sestře, která taky rodila obě děti v zimě.