<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Arabella fashion a boty JLo

11. června 2007 se konala v pražském hotelu Olympic módní přehlídka luxusní francouzské módy butiku Arabella fashion a obuvi Jennifer Lopez. Akci pořádanou Asociací podnikatelek a manažerek moderovala Gábina Partyšová.


11. června 2007 se konala v pražském hotelu Olympic módní přehlídka luxusní francouzské módy butiku Arabella fashion a obuvi Jennifer Lopez. Akci pořádanou Asociací podnikatelek a manažerek moderovala Gábina Partyšová.

Gábina Partyšová se krom moderátorského postu ujala mikrofonu jako zpěvačka a také co by modelka. Gábina moderovala večer v několika modelech zapůjčených z butiku Arabella fashion. Další modely této značky předváděly Lena Záhorská, tvář roku 2007 Kateřina Šonková a další pohledné modelky.

Přehlídku započala promenáda v plavkách doplněných o parea... Modelky předvedly plavky klasického střihu a horký trend – plavky spojené v přední částí tenkým proužkem přes pupík. Lehké, průhledné šaty zakrývaly, ale zároveň odhalovaly mnohé. Modely Arabella fashion jsou trendy, pohodlné, ale neudržují krok s posledními trendy, což je praktické, neboť je můžete nosit déle, než-li jednu sezónu. Důkazem toho byly bílé šaty s červeným lemováním a decentními květinkami. Jako opak tohoto by se dalo považovat bílé šaty s pruhovanými košíčky podprsenky. Červená barva je barvou uhrančivou, temperamentní a vzrušující. Přesně v takové barvě byl vyveden komplet šatů a bolerka s krátkým rukávem.

Náplní druhé části byla přehlídka bot značky Jennifer Lopez a kostýmků Arabella fashion. Kostýmky byly vybrány kalhotové i se sukní. Z barevné palety byly zastoupeny béžové, bílá, světle modrá, černá a zlatá. Modelky předvedly již tradičně na podnosech botičky, střevíčky, pantoflíčky a lodičky s vysokým podpatkem značky JLo. Zlaté, bílé, růžové, hnědo-modré, stříbrné, černé – stačilo si jen vybrat.

Závěrečnou částí byly společenské šaty. Modelky předvedly jak klasické šaty, tak šatičky princes střihu i večerní róby. Zastoupeny byly jak krátké, tak dlouhé, jednoduché i zdobené. Za zdobný prvek by se dalo vedle štrasu, aplikovaných květin a proužků považovat také plisování, jenž působilo velmi efektně. Vedle společenských šatů byly představeny také šaty doplněné o sáčka, bolerka a klobouky. Tyto modely se vyznačovaly společnými prvky a to lemováním, puntíky a proužky. Tato část kolekce byla laděna do barvy černé, bílé, hnědé a béžové.


AUTOR: Iwona Kolesová | Módní přehlídky