<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Partyšová: Tvrdý boj s rakovinou!

Praha - Gábina Partyšová (29) prožívá příjemné období. Je šťastně vdaná za svého muže Josefa Koktu, před několika dny pokřtila své nové album a do toho všeho stačila před třemi měsíci otěhotnět!


"Na miminko jsem psychicky připravená," říká pohledná moderátorka a zpěvačka v rozhovoru pro Bleskově.cz. Leč se může zdát, že Gábina má naprosto skvělý a bezstarostný život, opak je pravdou. Před několika měsíci totiž musela nedobrovolně vyhlásit boj zákeřné nemoci, který ale naštěstí vyhrála. Z bitevního pole ale zcela neodchází...


Přijít do jiného stavu, a ještě k tomu v době, kdy žena válčí o vlastní zdraví, by byla "sebevražda". To moc dobře ví i Gábina Partyšová, která si na otěhotnění musela nějakou dobu počkat. "Měla jsem předrakovinový stav děložního čípku, s tím se potýká každá druhá nebo třetí ženská nejen u nás, ale různě po světě. A během posledního roku jsem podstoupila dvě operace a doktoři mi nedoporučovali otěhotnět kvůli imunitě. Ale začátkem roku se mi to spravilo, prokázaly to imunitní testy, a hned poté, co jsme si přestali dávat pozor, jsem přišla do jiného stavu," říká. Od zmíněné problematiky rozhodně nedává ruce pryč a snaží se o veřejnou osvětu. "Teď je bezvadné, že se proti této nemoci dá očkovat. Vakcína stojí asi deset tisíc, ale vyplatit ji deseti tisíci tolik není. Kvůli mé zkušenosti jsem se rozhodla, že výtěžek prodeje z mé nové desky věnuji na výzkum a léčbu rakoviny děložního čípku. Když si kliknete na stránky www.topfun.cz a zakoupíte mou písničku za 14,90, tak rovněž přispějete na tuto problematiku," dodává.

Chci být mámou!

Gábina Partyšová je prý na roli maminky připravena. "Za posledních osm let jsem si užila poměrně hodně, neboť jsem dost lítala po večírcích, točila jsem a stačila jsem vydat dvě desky a užila jsem si i chlapů. A teď mám svého Pepu, chci s ním mít miminko, usadit se a žít ten život trochu dospěleji," zamýšlí se. Svého manžela Josefa si nesmírně váží, i když přiznává, že si s láskou dávala načas. "K různým vztahům jsem vždycky nějak přicházela, protože jsem se nikdy neuměla zamilovat na první pohled a ty chlapy jsem chtěla až třeba po půl roce, kdy už mě nechtěli. Teď už jsme s Pepou pět a půl roku a vyhovuje mi jeho pohodářství. Potřebuji chlapa, který je uspokojen životem, neprudí a nežárlí," směje se. A jak manželé vyřešili dělení majetku? Předmanželskou smlouvou. "Já mám hypotéku na třicet let a přispívám do našeho společného majetku. V případě, že bychom se odvrátili od manželství, určitě bychom se domluvili. Nicméně jsem si na úkor předmanželské smlouvy dělala z novinářů legraci, a říkala jsem, že nesmím přibrat atd. Ale teď bych to ve svém požehnaném stavu asi nesplnila," uzavírá Gábina Partyšová.


Vedran Kovačevič