<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Těhotná Partyšová: Křtila mateřským mlékem!

Šílený mejdan! Těhotná Partyšová: Křtila mateřským mlékem! Pověst rebelky si nejspíše zpěvačka a moderátorka Gábina Partyšová udrží i jako nastávající maminka! Křest nového alba Gábiny Partyšové (29), který se odehrál v pražském K.U. baru, se nesl v duchu šokujících překvapení.
Nejenže zpěvačka veřejně oznámila, že se svým manželem, podnikatelem Josefem Koktou čeká dítě, ale navíc svou desku s názvem Gabriela 2007 pokřtila mateřským mlékem své sestry Moniky.

A jako by toho nebylo málo, Gábina navíc prozradila, že si pro své fanoušky připravila skutečnou lahůdku v podobě uveřejněných snímků z ultrazvuku! „Je to způsob jak podpořit prodej desky, z níž veškerý výtěžek půjde na podporu výzkumu a léčby rakoviny děložního čípku, kterou jsem já sama díky včasnému nálezu překonala,“ vysvětluje zpěvačka důvod, proč se rozhodla podělit o fotku svého potomka s širokou veřejností.

Přestože Gábina ani její manžel ještě pohlaví svého dítěte neznají, mají už vybraná jména. Holčička by se jmenovala Rebeka nebo Anna a chlapeček Matěj nebo Kryštof.

Popřát štěstí nastávající mamince přišla také Halina Pawlowská, Jana Švandová, Lenka Hornová nebo Vítek Pokorný.
Foto: Korzo, archiv Atlas.cz

Máte námět na reportáž? Máte exkluzivní a dosud nepublikované fotky našich celebrit? Máte story o tom, jak po vás chtěli úplatek? Jak s vámi zacházeli na úřadech? Víte drby, o nichž jsme nepsali? Zjistili jste senzaci? Pište! Spojíme se s vámi! Magazin.Novotna@atlas.cz