<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Gábina Partyšová: Po šampusu zvracím!

- Zpěvačka a moderátorka Gábina Partyšová končí dvanáctý týden těhotenství. Termín porodu má 1. ledna 2008, tedy na Nový rok. Gábinu a jejího manžela Pepu Koktu tak bude čekat dvojitý důvod k oslavě.


Moderátorka Gábina Partyšová pokřtila v pražském k. u. baru svoji sólovou desku Gabriela 2007. Cédéčko slavnostně pokřtila mateřským mlékem, které ji nezištně poskytla její sestra Monika Dvořáková. "Těhotenské chutě jsou zvláštní, dřív jsem milovala Towlarku a Jamesona, teď mi alkohol vůbec nechutná. Napít se šampaňského, asi bych se pozvracela," řekla Šípu Partyšová. Možná proto proběhl křest bez tradičního perlivého moku.

Zatím na Gábině není těhotenství vůbec znát. Nepřibrala prý ani deko. "Těhotenské chutě extra nemám. Jen jsem ztratila trochu chuť na maso, které jsem dřív jedla hodně. Naopak mám teď hodně ráda mléčné výrobky a ovoce," vypráví zpěvačka a moderátorka.

Partyšová má rozhodně v plánu si nechat zjistit, zda čeká holčičku nebo chlapce. "Jsme s Pepou zvědaví," říká. Pro dívku mají zatím vybrané jméno Anna, u kluka uvažují o Krištofovi.

Gábina čeká prvního potomka, její manžel Pepa Kokta bude otcem už počtvrté. Dítě bylo plánované, ale prý přišlo dřív, než manželé čekali. "Vysadila jsem antikoncepci už před rokem. Pak jsem ale měla zdravotní komplikace, tak jsme si dávali pozor. Po operaci mandlí jsme to přestali hlídat. Říkali jsme si, že tak za rok, za dva by bylo fajn mít mimčo. Když to ale člověk nechce urputně hned, tak to zkrátka hned přijde," dodala se smíchem nastávající maminka.


GABRIELA WOLFOVÁ