<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Těhotná Partyšová - Poslouchá manžela!

PRAHA – Pepa Kokta (50), manžel Gábiny Partyšové (29), se rozhodl, že jejich dítě, které se má narodit 1. ledna 2008, nebude vychovávat chůva! „Gábi je šikovná, zvládne to. Navíc má skvělou maminku, která nám určitě pomůže,“ řekl deníku Aha! Pepa Kokta.Gábina Partyšová ve své práci vzhledem k těhotenství rozhodně nepoleví. V úterý v K. U. baru pokřtila své nové album Gabriela 2007 a nevzdá se ani moderování. Jediné v čem jí teď musí její manžel usměrňovat je alkohol! „Jsem v tom a tak jsem chtěla svůj křest udělat bez alkoholu, ale Pepino rozhodl, že ne. Těhotná jsem prý jenom já, tak nemůžeme omezovat ostatní lidi,“ usmála Gábina. Ta dokonce chtěla své nové CD, které obsahuje čtrnáct písní, pokřtít mateřským mlékem. I tomu ale nakonec udělal její manžel přítrž. A Gábina jako vzorná manželka jej poslouchá na slovo.

Pepa Kokta nejenže celé odpoledne pouštěl za mixážním pultem písně své ženy, ale měl i co vysvětlovat. „Mé tři děti z předchozích manželství se na mě totiž trochu zlobily. O tom, že čekám čtvrté dítě se totiž dozvěděly z novin. Ale já to před nimi nechtěl tajit, chtěl jsem je svolat všechny najednou a sdělit jim všechny podrobnosti. Už je to ale v pořádku,“ vysvětloval situaci Pepa, který se na dítě moc těší.

„Teď to bude jiné, budu se mu moci věnovat. U předchozích dětí jsem byl pořád v práci a neměl jsem na ně čas,“ dodal Pepa Kokta, který se jako správný recesista bojí, že už je tak starý, že by se třeba ani nemusel narození dítěte dožít.

Autor: EVA KREMSEROVÁ
Foto Aha! – Marek Pátek