<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Těhotná Gábina unikla rakovině!

Gábina Partyšová (29) zcela podlehla populační explozi. Svou desku Gabriela 2007 pokřtila mateřským mlékem svojí sestry Moniky. Sama čeká miminko 1. ledna 2008 a kolem dětí se točil i celý křest, který nastávající maminka uspořádala v k. u. baru. Není divu, že je Gábina svým očekáváním tak nadšená. Ještě před rokem se totiž potýkala s noční můrou mnohých žen - hrozbou rakoviny děložního čípku.
"Při běžné prohlídce mi lékaři zjistili změny na děložním čípku, naštěstí šlo ještě o předrakovinové stadium, takže léčba byla úspěšná. Měla jsem ale strašně oslabenou imunitu. Pak se ukázalo, že i s tím souvisely ty problémy s mandlemi, které mi museli začátkem roku trhat," přiznala Blesku Gábina, které v celkovém uzdravení výrazně pomohly bylinkové čaje od léčitele.


Zregenerovaly ji natolik, že hned poté, co jí lékaři povolili pracovat na miminku, se jim s manželem zadařilo. Mimo jiné i proto se Gábina rozhodla věnovat veškerý výtěžek z prodeje své nové desky, jejíž singl už bourá hitparády, právě na boj proti rakovině děložního čípku.


Ačkoli pohlaví svého miminka bude Gábina s manželem Josefem Koktou znát až za dva měsíce, už teď prý nastávající tatínek Gábinu oslovuje větou: "Tak co, vy holky moje." "Asi si teda přeje holčičku a já vlastně trošku taky," usmívala se Gábina, která má kromě dívčích jmen Anna a Rebeka připravena i ta chlapecká, Kryštof nebo Matěj. Co kdyby...

Autor: Helena Cejpová, agš (14. 6. 2007)
--------------------------------------------------------------------------------