<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Těhotná Partyšová: Nové CD pokřtila mateřským mlékem své sestry!

Moderátorka Gábina Partyšová-Koktová (29) pokřtila svou poslední desku Gabriela 2007 velmi netradičně. Čerstvě odstříknutým mateřským mlékem své kojící sestry Moniky!
„Chtěla jsem svoje cédéčko, na kterém jsem tři roky pracovala, pokřtít něčím originálnějším, než je šampáňo. A hlavně, mateřské mléko je nejdražší tekutina na světě," svěřila se v k.u. baru moderátorka, která je ve třetím měsíci těhotenství.


„To, že je Gábina v tom, jsme chtěli prozradit během křtu, ale bohužel to někdo práskl dřív," řekl Super.cz budoucí tatínek Pepa Kokta (49), který má z předchozích dvou manželství dva syny Lukáše (24), Pepu (14) a dceru Alenu (20).


„Chlap po čtyřicítce má mít několik dětí," směje se zámožný podnikatel, který si na křest desky své manželky oblékl košili, v níž se loni ve francouzském letovisku Cannes s Gábinou oženil.

Na křest přišla Halina Pawlowská v doprovodu kuchaře.

„Mám tuhle košili hrozně rád. Je krásně barevná, vzdušná a prožil jsem v ní nejšťastnější den svého života," prozrazuje Pepa, který zjištěním, že bude taťka, viditelně omládl.


Kromě sestry Moniky a jejích dvou dětí si křest nenechali ujít rodiče Gábiny, nejbližší přátelé a hlavně tvůrci nové desky Gabriela 2007.


Desku produkoval Dan Hádl (švagr zpěvačky Dary Rolins), na hudbě se podílel Petr Roškaňuk ze skupiny Žlutý pes a většinu textů obstarala Hana Sorrosová, která je nejenom maminkou zpěvačky Lucky Vondráčkové, ale i její dvorní textařkou.


„Mně se nejvíc líbí písnička Linda, kde se zpívá o lásce dvou žen," říká s tajemným úsměvem na rtech Kokta. (mr)