<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Sexy Gábina Partyšová potvrdila: Jsem v tom!

Gábina Partyšová vydává v této době své čtvrté album. Zpěvačka a moderátorka Gábina Partyšová (29) potvrdila, že čeká se svým manželem podnikatelem Josefem Koktou (50) miminko. Super.cz prozradila další podrobnosti ze svého soukromého života!


„Je to pravda, čekám dítě," prozradila Gábina Partyšová na večírku Asociace podnikatelek a manažerek v hotelu Olympik, který moderovala.


Miminko by se mělo narodit na začátku roku 2008. Manželé by si přáli holčičku, ale jako pro všechny nastávající rodiče je pro ně důležité, aby dítě bylo v pořádku.
„Kdyby to byla holka, tak bychom rádi měli Annu, pro chlapečka se nám líbí jméno Kryštof," řekla Gábina, která se cítí výborně. „Musím akorát každé dvě hodiny něco sníst," dodala.


I když těhotenství na moderátorce není ještě vidět, svůj sex-appeal kvůli „jinému" stavu rozhodně neztrácí.
„Má krásný hlas a vypadá výborně," uvedl jeden z návštěvníků party. A že je Gábina neuvěřitelně sexy, dokázala i modely z butiku Arabella fashion, které si ten večer na sebe oblékla. „Oblečení mi zapůjčila paní majitelka Sylva Cerhová. Sama jsem si v jejím butiku vybrala už několik modelů," pochlubila se Gábina, která si jako relaxaci ráda dopřává thajské masáže.
„Když na mě sáhne masér, není to takové, jako když se o mě starají vynikající Thajky," dodala.


Gábina Partyšová chystá vydat v pořadí už čtvrtou desku s názvem Gabriela 2007. Nová deska vznikala tři roky a je mnohem zralejší a barevnější než ty předchozí.
„Čtyři hodiny týdně jsem docházela na hodiny zpěvu k paní profesorce Vavrečkové," řekla Gábina, která se podílela na námětech a obsahu téměř všech textů svých písniček. Titulní písničku z alba už několik týdnů hrají rádia a je v současné době v první patnáctce nejhranějších písní.
Ochutnávku z nového alba Gabriela 2007 si můžete poslechnout i vy!


Co možná spousta lidí neví, je Gábinin zájem o charitativní oblast. Se svým manželem Josefem Koktou každý rok věnují velké sumy na charitu a i výtěžek z tohoto alba bude využit na podporu výzkumu a léčby rakoviny děložního čípku. (yas)