<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Další potomek slavných!

Dlouhé roky Gábina Partyšová zastávala jen roli tety. Možná i proto se rozhodla zapracovat na „vlastním“. A vyšlo to hned napoprvé! Řady českých celebrit, které letos otěhotněly, rozšířila i moderátorka a zpěvačka Gábina Partyšová (29).Miminko, které počala se svým manželem, podnikatelem Josefem Koktou (50), by se podle našich informací mělo narodit na začátku

příštího roku. Impulsem k pořízení si vlastního potomka bylo pro Gábinu nejspíše narození sestřina druhého dítěte. „Teď už jsem na řadě já,“ slibovala moderátorka v porodnici, kde její sestra Monika o loňském prosinci přivedla na svět dceru Kristýnu.

Složený slib jak se zdá vzala zcela vážně, protože necelý půlrok poté světu hrdě oznámila, že je těhotná. Pohlaví dítěte zatím ještě Gábina s manželem neznají, jak nám ale sama moderátorka před časem řekla, kdyby si mohla vybrat, chtěla by mít hned dvě holky najednou: Gábinu a Rebeku.

Připomeňme, že dalšími známými tvářemi, které letos přišly do jiného stavu, je i ředitelka České miss Michaela Maláčová, herečka Tereza Kostková, Aňa Geislerová, Alice Bendová nebo Bára Kodetová.

Foto: Korzo, archiv Atlas.cz

Máte námět na reportáž? Máte exkluzivní a dosud nepublikované fotky našich celebrit? Máte story o tom, jak po vás chtěli úplatek? Jak s vámi zacházeli na úřadech? Víte drby, o nichž jsme nepsali? Zjistili jste senzaci? Pište! Spojíme se s vámi! Magazin.Novotna@atlas.cz