<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Gábina Partyšová: Vrhala se na chlapy a rvala z nich trička!

Moderátorka a zpěvačka Gábina Partyšová-Koktová (28) neobvyklým způsobem v k.u. baru pokřtila novou módní značku na našem trhu. Předvádějícím modelům přímo na těle rozervala trika a pak je postříkala šampáněm!„Tak tohle jsem dělala poprvé v životě. Ale je to docela vzrušující pocit," svěřila se Super.cz Gábina, když s pomocí České Miss 2005 Kateřiny Smejkalové brutálním způsobem odhalovala vypracovaná těla předvádějícím modelům.
„Ale pěkně jsem je postříkala," dodala se smíchem moderátorka.
A zatímco Gábina se jenom kochala pohledem na svalnaté hrudě pokropené šampaňským, Kateřina se chopila utěrky a něžně je otírala.


Večírek se spoustou bublinek a lahodných koktejlů si nenechal ujít čerstvě rozešlý moderátor Bořek Slezáček, kterého doprovázela úřadující Miss ČR Kateřina Sokolová.
Dlouho se v baru nezdržel. Jako by tušil, že jen co za ním zapadnou dveře, objeví se jeho exmanželka Simona Krainová. Ta přišla se svou oblíbenou partičkou, stylistkou Džamilou Novákovou s manželem Láďou, kamarádkou Kornélií a vizážistou Zdeňkem Fenclem.


„Simona je jedna z našich nejlepších zákaznic, jelikož značku Rare a Nolita zná zvenku. Nedávno u nás utratila skoro padesát tisíc korun," dozvěděli jsme se od jedné ze zástupkyň této značky, vyrábějící velmi trendové modýlky.


Manažerce Evě Jasanovské překvapivě nedělal doprovod manžel Michal Dvořák, ale její první velká láska zpěvák Honza Kalousek!
„Potkali jsme se tady úplně náhodou," vysvětlovala Eva, která z party odcházela v rozjařené náladě až mezi posledními.


Do k.u. baru skoro ke konci večírku dorazil moderátor Libor Bouček. A jelikož byl sám a na rozdíl od většiny hostů střízlivý, povídal si s majitelem podniku Richardem Hrádkem. (mr)