<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Esa a Cestománie

Zdá se, že Marešův španělský žertík s nezvěstností se cestovní kanceláři, která Leošovi výlet do Barcelony nabídla, dokonale vyplatil. Opepřený spekulacemi a obavami o hrozný úděl, vnesl do fádnosti obyčejných ztrát a nálezů patřičný vzruch. Takový pohled je ovšem falešný a zcestný.Jeďte se svojí láskou za romantikou! I letos Chorvatsko - už od 499 Kč! Bulharsko letecky na 8 dní už od 5690 Kč!
reklama

Týnegři a týnegřice šileli nejistotou, v rozhlase drželi basu a hráli si na zaskočené. Jen televize pobaveně přihlížela.


Leošův sobotní pořad totiž v klídku předtočila už v úterý. Díky své ohleduplnosti udělala pro zdraví SuperStar neuvěřitelně moc. Moderátor totiž prochází peklem nezáviděníhodného nutkání cestománie. Kdyby se ovšem jeho návrat z léčebného pobytu neprovalil už v pátek, mohly se kolem Esa ještě dít věci! Bude, nebo nebude? To napětí by bylo ještě nesnesitelnější, než při louskání případů Julie Lescautové.


Ale kdo ví, jak to vlastně je. Když svého času mohla mít slečna Partyšová sestru - dvojče, proč by ho nemohl mít i Leoš? A kdyby ho sice měl, ale rodu ženského, pak je tu přece Vláďa Hron. Ten umí každého. Hvězdy, které hasnou i nehasnou. Snad proto se sobotní Leoš mohl zdát "nějakej divnej", jako by nebyl ve své kůži.


Vedení televize Výměnu moderátorů ani nepotvrdilo, ani nevyvrátilo. Nikdo se totiž na takový špinavý trik neodvážil zeptat. O Hronovi se totiž musí mlčet. I když má velmi pochybné alibi. Sice tvrdí: "Milánkové, já a v Esu? Nesmysl. V té době jsem na festivalu v Cannes zaskakoval za B.Pitta, který dal přednost romantické procházce po zákoutích pražského Proseku." Co tedy opravdu Vláďa dělal?


(Radši to nechtějte vědět) Spouštěl se po laně dolů z Mount Everestu. Primátor Bém ho díky neuvěřitelně věrné podobě požádal, ať ho nahoře zastoupí (a moc to nerozkecá).


Sám neměl to srdce nechat matičku stověžatou na holičkách a tak ji potají z petřínské lanovky ve volných chvílích řídil. Neměl jich moc, oplátkou vzal za Hrona "šňůru" estrád.


(Jako M.Monroe byl tak dokonalý, že ho chtějí angažovat pro remake slavné "prdící" reklamy.) Ale doma je doma. Takže v téhle cestománii plné záhad si každý přišel na své. Teď ještě zbývá, aby nám Reportéři na vlastní oči doložili, komu ve skutečnosti patři tolik medializovaný podchlazený malíček.


Kdo se ztratí příště? Možná nějaký pořad. Jistě i vy máte pár typů takových , pro které byste určitě neplakali. "Ztraceni" to zřejmě nebudou.


Jan Dvořák