<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Gábina Partyšová strhávala šaty z modelů!

PRAHA – Gábina Partyšová (28) pokřtila novou módní značku v Česku stylově. Svalnatým modelům společně s první Českou Miss Kateřinou Smejkalovou (24) s nadšením roztrhaly trička a pak je postříkaly pravým šampaňským.

„Vlastně jsem dělala to, co většinou dělají chlapi. Přišla jsem, roztrhala, postříkala a odešla,“ smála se moderátorka křtu módní značky Rare Gábina Partyšová.

Sexy brunetka se před pár dny vrátila z Itálie, kde hrála se svým manželem, podnikatelem Josefem Koktou (49), golf. „Bylo nádherně, už jsme trhali ze stromů třesně... Konečně jsem nedávno udělala zelenou kartu, tak si s Pepou greeny moc užíváme,“ dodala Partyšová.

Ozdobou večírku byla Simona Krainová. A ukázala, že se právem pyšní titulem topmodelka. Všechny přítomné missky strčila svým šarmem do kapsy. Simona popíjela pravé šampaňské se svojí nejlepší kamarádkou Džamilou, se kterou má studio Visage Factory, její sestrou Cornelií a manželem Ladislavem a vizážistou Zdeňkem Fenclem. Tahle partička vyráží společně prakticky kamkoli.

Král spodního prádla Petr Vlasák už má snad vyhráno nad krutou nemocí. Loni v srpnu mu lékaři našli na mozku obrovský nádor a má za sebou několik operací. Momentálně stále chodí na chemoterapie. „V červnu jdeme na důležité vyšetření, kde se ukáže, zda Petr boj vyhrál,“ řekla Šípu jeho přítelkyně Gábina.