<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Těhotná Lenka Hornová - 24 kg navíc!

Moderátorka Lenka Hornová (končí sedmý měsíc) už má 24 kilo navíc! "Když jsem čekala první dítě, tak jsem za celé těhotenství přibrala 26 kilo, teď to rozhodně bude horší," řekla Šípu. "Prostě mi chutná," směje se.Společně s kamarádkou Pavlínou Dankovou vyrazila Hornová na party thajských masáží, na kterou je pozvala moderátorka večera Gábina Partyšová.

"Ještě v životě jsem na masáži nebyla. Na žádné! Problémy se zády jsem nikdy neměla a jsem líná na to, abych jen tak jela na relaxační masáž přes celou Prahu," vysvětluje moderátorka. Pavlína Danková Lenku přesvědčila, aby s ní thajskou masáž zkusila.

V salonu totiž dělají i thajské masáže pro těhotné. Lence nakukala, že stejně jako na kosmetice je v lehátku díra pro hlavu, tady je díra pro břicho. "A já blbá jí to samozřejmě sežrala," dodala Hornová. Lenku na party masírovaly Thajky samozřejmě vsedě.

Herečka Yvetta Blanarovičová nakonec vylosovala jednu cenu tomboly. Jaké bylo pro všechny překvapení, když vytáhla vizitku svého bývalého dlouholetého přítele Jana Mlezivy. Jejich rozchod byl velmi dramatický. Naštěstí Mleziva zřejmě zrovna postával se svou novou přítelkyní venku, a tak mu cenu nemusela předat přímo Yvetta.

Zuza Belohorcová a Lucie Koňaříková přišly v bílých džínách a černém topu. A to se dopředu vůbec nedomluvily.


GABRIELA WOLFOVÁ