<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Divoká Partyšová: Ukázala stehna i kalhotky!

Vydařená oslava narozenin! Kontroverzní moderátorka si spolu se svým manželem uspořádala na party Miss ČR vlastní oslavu!O víkendu, kdy se v brněnském Bobby Centru vyhlašovala letošní královna krásy, měl manžel moderátorky a zpěvačky Gábiny Partyšové (28), bohatý podnikatel Josef Kokta, jubilejní 50. narozeniny.

„Korunovační ples Miss ČR pojali jako svou soukromou oslavu narozenin. Whisky a nejdražší francouzské šampaňské teklo proudem až do brzkých ranních hodin,“ komentoval večer jeden z číšníků. Divoký mejdan korunoval pár tancem nabitým erotikou a sexem. Rozdováděná Gábina při něm dokonce nechtěně ukázala všem přítomným své tygrované kalhotky, které jí skvěle ladily s potiskem přiléhavých šatů.

„Pepa nestál o bombastickou oslavu svých padesátin, které jsem připravila, a tak se mu to snažím dneska vynahradit,“ nechala se slyšet značně podroušená moderátorka, kterou očividně stále trápí, že jí manžel zrušil plánovaný mejdan v pražském klubu Solidní nejistota, který jí zabral více než tři měsíce příprav. „Raději oslavuji průběžně celý rok!“ komentoval tehdy své rozhodnutí Kokta.

Foto: archiv Atlas.cz/ Tomáš Martinek

Máte námět na reportáž? Máte exkluzivní a dosud nepublikované fotky našich celebrit? Máte story o tom, jak po vás chtěli úplatek? Jak s vámi zacházeli na úřadech? Víte drby, o nichž jsme nepsali? Zjistili jste senzaci? Pište! Spojíme se s vámi! Magazin.Novotna@atlas.cz