<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Miss ČR 2007: Královny šly spát

To byl zase mejdan! Ovšem, jak pro koho. Stalo se už tradicí, že dívky, které na Miss ČR získají korunku, jdou většinou hned po korunovačním plese na kutě, zatímco jejich starší předchůdkyně a ostatní hosté plesu tančí jako o život.Kdyby se volila také Miss Tanečního parketu, musel by bez ohledu na pohlaví zvítězit Petr Janda...
...Za zvuků elektrické kytary a v obklopení své ženy Alice a Gábiny Partyšové jako by mu vlil novou krev do žil.
A Gábina Partyšová, ta když právě nevlnila boky...
...věnovala se svému muži. Ačkoli totiž Josef Kokta svou oslavu padesátin zrušil, na Miss se jí nevyhnul. Gábina mu nechala zahrát Happy Birthday přímo od diskžokeje Luďka Hrzala.

Mimořádně vytrvalým tanečníkem se letos stal Mistr etikety Ladislav Špaček, který maminku Taťány Kuchařové protáčel snad hodinu v kuse. Libor Bouček se zase bavil spíše v ústraní. Na Miss si prý vyrazil s partou přátel, Blesk jej však přistihl s jedinou "parťačkou", půvabnou Terezou.


Miss ČR 2007 Kateřina Sokolová (18)


177 cm, 63 kg, 91-67-94


Kateřininy kvality signalizoval už semifinálový titul Miss Bohemia. Od něj však musela ujít ještě kus cesty, mimo jiné zhubnout, což jí přineslo i titul Miss Silueta.


"Shodila jsem tři kila. Ale žádné drastické diety. Zmenšila jsem porce a hlavně jsem nejedla po 19. hodině," říká Kateřina, která prý navzdory svému vítězství chce za každou cenu dokončit studium na gymnáziu. "Škola základ života," říká nová česká královna krásy, která prý obdivuje Anetu Langerovou, že zůstala sama sebou.


I. vicemiss a Miss Sympatie Veronika Pompeová (21)


170 cm, 53 kg, 86-64-91


Veronika Pompeová patřila už od prvních castingů mezi favoritky soutěže, hlavně díky své půvabné tváři a něžnému úsměvu. Sobotní večer však zvládla jen s vypětím všech sil. Nejprve ji zcela paralyzovalo téma při finálním rozhovoru (citát, který zapomněla a s nímž nesouhlasí, zní: Manželství si vymysleli lidé, kteří si neváží svobody.)


Po zhasnutí kamer, místo aby si vydechla, na ni napětí dolehlo zcela. Po tiskové konferenci ji přemohly slzy a před omdlením ji zachránila jen sklenice vody.


II. vicemiss Veronika Chmelířová (20)


175 cm, 55 kg, 84-65-96


Veronika Chmelířová musela o své místo tvrdě bojovat. Mezi porotci panovaly na její osobitou krásu velmi protichůdné názory. Někteří se těžko smiřovali s jejím antickým profilem. Podobně však za svůj nos musela kdysi bojovat i Tereza Maxová.


Veronika získala také titul Miss Elegance. Není divu, v krásné večerní róbě od Josefa Klíra jí to nemohlo neslušet. Klírova kolekce sklidila triumfující úspěch. Mimořádný ohlas měly i stříbrné plavky Aquila, které navrhl renomovaný módní návrhář Jakub Polanka.