<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Kuchařová tančila do rána, Polívka se opíjel v ústraní

Devatenáctý ročník Miss ČR zná svoji vítězku, osmnáctiletou Kateřinu Sokolovou. Hvězdou slavnostního galavečera a následného korunovačního plesu však byla Miss World Taťána Kuchařová. Herec Bolek Polívka popíjel v ústraní a s novou přítelkyní dorazil moderátor Libor Bouček.Devatenáctý ročník Miss ČR zná svoji vítězku, osmnáctiletou Kateřinu Sokolovou. Hvězdou slavnostního galavečera a následného korunovačního plesu však byla Miss World Taťána Kuchařová. Herec Bolek Polívka popíjel v ústraní a s novou přítelkyní dorazil moderátor Libor Bouček.


Finále Miss ČR 2007 v brněnském Bobycentru se zúčastnila celá řada známých osobností. Hlavní hvězdou se podle očekávání stala loňská vítězka a Miss World Taťána Kuchařová.


„Uteklo to jako voda, ale věřím, že společně opět zvolíme dívku, která bude důstojně reprezentovat Českou republiku,“ řekla Kuchařová, která se ještě před zahájením přímého přenosu stihla na chodbě pobavit s několikanásobnou slavicí Lucií Bílou.

Taťána dává i nové miss šance na úspěch v mezinárodní soutěži. „Na Miss World může česká dívka vyhrát znovu, a to již tento rok. Rozhodně bych nepovažovala za handicap, že jsem vloni tuto soutěž vyhrála,“ řekla Kuchařová.

Poté, co předala korunku své následovnici, se skvěle bavila na korunovačním plese. Snad každý si chtěl s úřadující Miss World zatancovat.

Bouček: Ta ke mně nepatří!
Na přehlídku nejkrásnějších dívek se přišel podívat moderátor Libor Bouček. A nebyl sám. I když ho teprve příští týden čeká rozvodové stání s manželkou Marianou, dorazil s „krásnou neznámou“.

Nový vztah se pokoušel zapírat. „Je to kamarádka, nic spolu nemáme,“ ujišťoval Bouček okolí. Pouhý pohled však napovídal mnohé. Bouček se během plesu usadil s „kamarádkou“ ke stolu do temného koutu a celou dobu se jí pěkně věnoval…

Korunky za 1,2 milionu
Úderem půlnoci byl zahájen korunovační ples, který otevřela tzv. missí volenka. A tak se s krásnými misskami na tanečním parketu ocitli prezident Miss ČR Miloslav Zapletal, režisér Jiří Adamec nebo také mistr etikety Ladislav Špaček.

Korunovační ples přinesl celou řadu překvapení. Když se nad ránem na diskotéce zahrál hit skupiny Olympic „Skončili jsme jasná zpráva…“, frontman kapely Petr Janda se s manželkou zvedl od baru a na parketu si vystřihli sólo.


Tanec s misskami si nenechal ujít slovinský podnikatel Loris Požar, který v tradiční dražbě získal korunky za 1,2 milionu. Majitele kasina ve slovinské Portoroži neodradil ani fakt, že vzhledem k nedávné krádeži dostane vlastní korunky až za dva měsíce. - více zde Peníze skončí na kontě Domova pro opuštěné děti v Žichlínku na Pardubicku.

Má Partyšová ještě peníze?
Valašský král Bolek Polívka se na ples vůbec nedostavil. S přáteli se usadil v hotelové restauraci, kde bavil okolí a spokojeně popíjel až do rána.

O překvapení pro svého manžela Josefa Koktu se postarala Gabriela Partyšová. Nechala mu zahrát píseň k narozeninám, protože právě slavil padesátiny. Že by již neměli peníze na soukromou oslavu a museli si z missího večírku dělat narozeninovou party…?