<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

I celebrity stále bojují s váhou!

Jitka Asterová (47) hubne celý život. Marně... ,,Hubnutí je můj celoživotní problém," prozradila herečka a moderátorka.


Jitka Asterová (47) hubne celý život. Marně... ,,Hubnutí je můj celoživotní problém," prozradila herečka a moderátorka.

Vyhodili ji z krasobruslení
„Ve 3 letech mě nechtěli přijmout na plavání, protože jsem byla obézní dítě. Rodiče mě proto dali na krasobruslení, ale kvůli váze mě nakonec vyhodili z dětské lední revue,“ řekla Jitka. Časem dospěla k názoru, že mužům se víc než vychrtlé holky stejně líbí baculky. Přiznává ale, že jako každá normální žena se tím trápí.


„Celý život sportuju a zkouším různý směry. Cvičit mi problém nedělá, ale dělá mi problém nejíst čokoládu,“ přiznává Jitka. Dala se proto do rukou odborníků ve wellnes studiu, kde Asterové vypracovali jídelníček, který dodržuje.
„Dva dny podle něj jím, třetí to můžu porušit. Za rok mě nepoznáte,“ směje se moderátorka, která váží 64 kg. Spokojenější by se ale cítila, kdyby byla o 6 kilo lehčí.


Jí jen polívky
To Gábina Koktová-Partyšová (28), která se stejně jako Jitka Asterová dostavila na křest knížky Luboše Xavera Veselého Jak jsem potkal hubnutí aneb Můj rok s Lindou, se zase každé ráno a večer váží.
„Když mám víc jak 51 kg, jím jen polívky. Když jsem zase na své váze, s chutí si dám třeba i knedlo vepřo zelo,“ řekla 166 cm vysoká Gábina.


Nepřejídá se na noc
Helena Vondráčková (59) pro změnu radí večer už nejíst vůbec. „Diety moc neprovozuju. Ale zbytečně se nepřejídám, chodím na procházky, hraju tenis, plavu a lyžuju,“ řekla zpěvačka, která nejspíš „štíhlé" geny zdědila po rodičích. To se tak někdo má...


(rim, Jackie)