<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Hamrová na stěně a 25 v tahu

PRAHA - Není nic zábavnějšího než z pozice nuly a mediálního parazita pozorovat ostatní nuly a mediální parazity, jak se jim daří udržet se na stránkách bulváru.


PRAHA - Není nic zábavnějšího než z pozice nuly a mediálního parazita pozorovat ostatní nuly a mediální parazity, jak se jim daří udržet se na stránkách bulváru.

Deník Šíp - 28.3.2007


Ze široké plejády lidí bezdůvodně se pasujících do role pseudocelebrit nejčastěji vyčuhují lidé mého typu a věku. Již delší dobu s pobavením pozoruji mediální život čtyřicátnice Kateřiny Hamrové, té paní, co je taky v rádiu a šéfuje soutěž. Ta na to jde skutečně od lesa. Kam se hrabu já, Zvěřina a Gábina Partyšová dohromady.

Poprvé na sebe upozornila telefonátem do redakce bulvárního deníku, kdy nabízela, že se nechá "přistihnout" polonahá v parku s milencem. V hlavní roli kozy. Pak na sebe, k radosti rodičů soutěžících dívek, strhla pozornost při finále soutěže Miss Junior. V hlavní roli opět kozy. Tenkrát o ní psal seriozní týdeník ve smyslu, že je zajímavé, jak jde i ve středním věku ztratit soudnost. Pak skryté promo na služby kosmetického salonu a jejich přístroje, co likvidují tuk. V hlavní roli ­ kozy.

Považoval jsem to za vrchol, v duchu kapituloval před jejími schopnostmi provařit se kdekoli a jakkoli a myslel si, že dále už nelze. Lze. Kateřina ztratila definitivně soudnost až teď. Zírám na její poslední akci. Nechala se nafotit Jakubem Ludvíkem. Médiím samozřejmě nějaké fotky "unikly" ještě před zveřejněním. Kozy zahalené a modelka za zenitem.

Ale proti gustu žádný dišputát. Kateřina se spojila s dětským fondem OSN a rozjela akci. V Café Jungmann jsou teď fotky vystaveny. Kdo chce přispět na charitu, může je vydražit. Zatím je podle Hamrové nabízená cena u každé 25 tisíc. Napsáním na její mail můžete přihazovat. Wow! Nejen že nákupem přispějete na dobrou věc, ale navíc vám ji podle svého prohlášení dotyčná i podepíše (považte!). Jéééé.

Být ředitelem velké firmy, který potřebuje odepsat charitu z daní, určitě bych rád na UNICEF přispěl. Ale Hamrovou bych jim asi nechal i s autogramem. To bych si radši pověsil do kanclu plakát s Rákosníčkem. Mějte se!

Pavel Novotný

Kontakt na redakci: vlasta@deniksip