<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Gábina Partyšová: Donutili ji se svléknout!

Osmadvacetiletá Gábina na sebe ráda strhává pozornost. A moc k tomu nepotřebuje. Stačí odhodit horní díl plavek!


Osmadvacetiletá Gábina na sebe ráda strhává pozornost. A moc k tomu nepotřebuje. Stačí odhodit horní díl plavek!

„Co jsem ji párkrát viděl u nás v klubu, vždycky mi přišla v pohodě. Jestli byla namyšlená? Ani bych neřekl, chovala se jako normální člověk. Seděla, bavila se s lidma, když byl nějakej fotograf okolo, tak se usmála. Nevím detaily, moc jsem to nesledoval, ale nic proti ní vám asi řeknu," přiznává provozní prestižního klubu v Praze, když se ho ptáme na bývalou moderátorku Prásku Gábinu Partyšovou (28).

Ačkoli ji hodně lidí podezřívá z toho, že je jen další hvězdou s krásnou postavou, ale ničím víc, Gábiny se tentokrát musíme zastat! A nejen my. Divačka Lída před časem napsala: „Viděla jsem 5 proti 5 na Primě, kde byly celebrity a byla tam i Gábina Partyšová. Do té doby jsem ji považovala za namyšlenou madam, ale ten pořad mě přesvědčil o opaku. Gábina měla ze všech přítomných (Petr Muk, Josef Mladý a další - pozn.red.) nejbystřejší názory." Protože jsme díl s celebritami viděli také, musíme souhlasit. Partyšová ukázala, že jí to myslí!


Gábina perlila během Prásku na Nově. Hodně diváků čekalo právě na její výstupy a s nimi spojené večerní róby. Partyšová zkrátka dovede připoutat mužskou pozornost. Včera jsme mailem obdrželi velkou zásilku jejich fotografií. Nejmenovaný čtenář upřesnil: „Mám Gábinu rád. Líbí se mi, ale samozřejmě nejsem žádný pomatený fanoušek, který by ji bombardoval telefony a dopisy. Jen jednou jsem poslal na Novu dopis s přáním autogramu od Gábiny. Bohužel to vyšlo na prázdno. Posílám vám fotografie, které považuji za krásné a málo známé. Snad se najdou i další čtenáři, kteří se mnou budou sdílet můj názor."

Fotografie jsou decentní a nezobrazují žádnou erotiku ani porno. Jde o snímky, o kterých Gábina, jak lze soudit z jejího výrazu, patrně věděla. O tom, že je skutečně hezká žena, pochybovat nemusíme!

Foto: Archiv čtenáře