<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Největší zoufalci českého šoubyzu

Český šoubyznys je plný lidí obého pohlaví, nejrůznějšího věku a také nejrůznější oblíbenosti. Zatímco někdo má kolem sebe na každém kroku davy fanoušků, obdivovatelů, ctitelů a fotografů, po jiném pes neštěkne. Někdo se s tím smíří a nadále se věnuje jiným aktivitám, pro někoho je ale představa, že nebude hvězdou, neakceptovatelná.


Ať už jako Gábina nebo jako Rebeka, Pártyšová se u diváků zkrátka moc nechytla.

Český šoubyznys je plný lidí obého pohlaví, nejrůznějšího věku a také nejrůznější oblíbenosti. Zatímco někdo má kolem sebe na každém kroku davy fanoušků, obdivovatelů, ctitelů a fotografů, po jiném pes neštěkne. Někdo se s tím smíří a nadále se věnuje jiným aktivitám, pro někoho je ale představa, že nebude hvězdou, neakceptovatelná. Ze všech sil se snaží drát se do první ligy, nelituje času a mnohdy ani finančních investic, odmítá si přiznat, že o něj diváci či posluchači nestojí a permanentně si tak dělá negativní reklamu. Je to přitom paradox, může to být poměrně dobrý herec či zpěvák, ale pro lidi je spíše nesnesitelnou vtěrkou. Podívejme se na pět nejzoufalejších jedinců z českého šoubyzu - tedy alespoň podle výběru naší redakce. Máte-li jiný názor, můžete jej napsat v diskuzi pod článkem. A pokud s našim výběrem souhlasíte, dejte nám v anketě vědět, kdo z námi nabízených zoufalců je nejzoufalejší.

Na úvodní fotografii už jste mohli vidět Gábinu Partyšovou. Z té se svého času pokoušela vyrobit hvězdu Lenka Hornová v bulvárním pořadu Prásk. Nedařilo se. Tak si Partyšová vymyslela dvojče, Rebeku. Odhalení, že Rebeka je ve skutečnosti Gábina, mělo otřást samotnými základy české kultury. Ve skutečnosti zbyl po prasklé bublině jen takový nepatrný pšouk. A tak se Gábina vrhla na další parketu a stala se z ní zpěvačka. Její CD bylo ovšem velmi průměrné a lidé o něj neměli zájem, přestože ho provázela velká reklamní kampaň včetně masivní billboardové podpory.

Vše financoval její tehdejší přítel a dnešní manžel podnikatel Kokta. Nejspíš jí tím udělal velkou radost, díra do světa se ale nekonala. Partyšové nezbývá než živit se tím, co jí jde, tj. sympatickým vzhledem, výstřihem a obstojnými vyjadřovacími schopnostmi, což je dostatečná kvalifikace pro dobrou moderátorku nejrůznějších akcí. O první lize šoubyzu si ale musí nechat jen zdát.

Radost se skrývá v Tofi...


Sagvan Tofi býval kdysi idolem žen a dívek. Dnes vytlouká večírky a žije z bývalé slávy a šoubyzových známostí. - Zdroj: Korzo
Jméno Sagvana Tofiho je známo především dříve narozeným lidem, kteří si jej pamatují z filmů jako například Kamarád do deště nebo z několika diskohitů. Exotický mladík ovšem už lehce zestárl, hvězdnou roli ani CD plné pecek už nenabídl a po několika letech aktivního vytloukání večírků zakotvil jako V.I.P. bulvární redaktor. Ke zlepšení mediální image mu nepomohly ani bulvárem hojně propírané vztahy. Sagi už dnes prostě nejede a měl by to pomalu ale jistě akceptovat.Věra "hele, vydala jsem cédéčko" Patt


Věra Patt - Zdroj: bleskově.cz
O Věře Patt se nemusíme příliš doširoka rozepisovat, čtenáři Bleskově - a zejména diváci VyVolených - dobře vědí, o koho jde. Věra je přímo posedlá touhou něco znamenat a něco v šoubyznysu dokázat. Zatím si dokázala zkazit pověst v reality show, kde se chovala poněkud vykysle, a otrávila moderátory a dramaturgy snad všech pořadů, v nichž se objevila, její neustálou reklamou na své CDčko. Věra jej permanentně nosí u sebe a kdykoli má možnost na ně upozornit, hned jím mává před objektivem. Ke slávě jí nepomohly ani lehce lechtivé fotografie, ani uměle vyvolaná aféra s Pavlem Poulíčkem, kdy bulvární novináři dostávali "anonymní" avíza, kdy a kde se Věra s Pavlem sejde - což bylo většinou překvapení i pro samotného Poulíčka, který netušil, proč se na něj ta teta věší.Já vám zamávám z MTV
Pro potlesk a obdiv je Martin ochoten udělat naprosto cokoli, nemá žádné zábrany. - Zdroj: bleskově.cz
VyVolená Věra není jedinou osobou z této reality show, která se snaží procpat se mezi hvězdy. Už několik let se o to snaží i Martin Hranáč. Poprvé jsme ho mohli zaznamenat v Superstar, kde jej porota vyhodila a on jim pak v zákulisí sliboval, že až bude na MTV, tak jim zamává z obrazovky vztyčeným prostředníčkem. Zatím jim mohl mávat jen z Primy a v převleku za Britney Spears nebo Danu Morávkovou. Martin je také fascinován světem šoubyznysu a je ochoten udělat naprosto cokoli, jen aby měl potlesk diváků. Přitom není zcela bez talentu. Jako zpěvák je opravdu jen průměrný, herecký talent v něm ale dříme. Což uznal i pan Jiří Suchý a i když se mu Martinovy výstupy v reality show nelíbily, dal mu v Semaforu druhou šanci. Pro diváky je ale Martin stále člověkem, který zoufale chce být hvězdou a nemá na to.


Kokršpanělí oči nezabralyJarek Shimi Šimek se snažil utáhnout mladé divačky na své kokršpanělí oči. - Zdroj: Korzo
osledního jsme si nechali Shimiho, tedy Jaroslava Šimka. Ten dodnes nechápe, jaktože se ještě stále nestal hvězdou. Svoji kariéru zahajoval v době, kdy frčely chlapecké kapely typu Lunetic a Jarek byl týpkem přesně na plakát do Bravíčka. Unylý pohled, smutné obočí, prsty namířené do kamery, zkrátka prototyp kluka, který by měl převálcovat jakéhokoli Robbieho či Justina. Nestalo se. Snad co dva roky se Shimi pokoušel stát se hvězdou a velkým objevem, jeho posluchačská základna je ale stále malá, i když se mu jeho kamarád Jaroslav Parči pokoušel pomoci tím, že propagoval jeho skladbu ve třetí řadě Superstar. Shimimu tak zůstávají jen jeho smutné oči a menší, komornější sály, ve kterých vystupuje. Ani z něj nebude hvězda, která by vyprodala Sazka Arénu.Na někoho jsme zapomněli?

Zkuste nám napsat v diskuzi pod článkem, kdo další se podle vás pokouší stát hvězdou, snaží se seč může a ne a ne mu to vyjít? V redakci jsme vybrali pět reprezentativních kousků, ale určitě máte tipy i na další.

bleskově - Korzo