<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Jiří Paroubek: Hubnu, ale Xaver víc!

PRAHA – „Začal jsem hubnout, moje zásada je večer nejíst,“ řekl moderátorovi Luboši Xaveru Veselému (36) na křtu jeho knihy Jak jsem potkal hubnutí Jiří Paroubek (52).


PRAHA – „Začal jsem hubnout, moje zásada je večer nejíst,“ řekl moderátorovi Luboši Xaveru Veselému (36) na křtu jeho knihy Jak jsem potkal hubnutí Jiří Paroubek (52).

Moderátor rychle zareagoval, když expremiérovi a předsedovi ČSSD řekl, že mu jeho kolega Zdeněk Škromach poradil, že s novým děvčetem se hubne lépe. „Tím pádem Zdeněk zhubne víc. A jak na vás koukám, tak vy jste zatím zhubnul taky víc než já,“ odvětil s úsměvem Paroubek, kterému dělala doprovod manželka Zuzana.

Do hotelu Yasmin, kde se křest konal, přišla také další kmotra knihy, milovnice sportu a zároveň dobrého jídla Helena Vondráčková s manželem Martinem Michalem. „Jednou se mi v Austrálii, kde jsem byla na měsíčním turné, stalo, že jsem to s jídlem hodně přehnala. Když jsem na jevišti udělala poklonu, tak mi praskla v zipu vzadu sukně. Pak jsem přijela domů a manžel, který mi přijel naproti řekl: Nó, ty jsi se nám zaoblila!“ svěřila se deníku Aha! zpěvačka. Akci moderovala Eva Aichmajerová, která má prý v pase tolik centimentrů, kolik má Xaver u krku. Moderátor, který stále drží dietu, zhubnul za rok o sedmadvacet kilo. Xavera přišla podpořit také Dáda Patrasová s manželem Felixem Slováčkem, Gábina Partyšová nebo Hana Křížková. Ta ze křtu odešla dříve, což byla škoda, protože v tombole vyhrála první cenu, luxusní zájezd k moři. Ten ovšem v její nepřítomnosti propadl a byl vylosován náhradník.

Autor: Šárka Nováková
Foto Aha!: Dalibor Puchta