<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Gábina Partyšová: Chci se stát skvělou golfistkou!

Moderátorka Gábina Partyšová (28) v této době finišuje na svém čtvrtém hudebním CD. „Hodně času trávím ve studiu,“ přiznává. Kromě toho se ale snaží trochu věnovat sportu a hlavně manželovi Pepovi.
Moderátorka Gábina Partyšová (28) v této době finišuje na svém čtvrtém hudebním CD. „Hodně času trávím ve studiu,“ přiznává. Kromě toho se ale snaží trochu věnovat sportu a hlavně manželovi Pepovi.

Ve svém novém luxusním sídle má vše nadosah – úžasný bazén nebo golfový trenažér. Do toho cvičí pravidelně Pět Tibeťanů…

PONDĚLÍ:Večer potěším své chuťové buňky
Od deseti hodin mě čeká focení na booklet nového CD, které vyjde letos na jaře. K večeru mám schůzku s klientem, který si mě objednal na moderování akce. Večer prosedíme s mým manželem a několika kamarády v naší oblíbené restauraci na Starém Městě pražském. Takže dnes si dopřeji zdravou chutnou večeři, a tím potěším své chuťové buňky a žaludek.

ÚTERÝ:Plavu a cvičím Pět Tibeťanů
Na ráno, kolem deváté, mám v plánu hodinu plavání v bazénu v našem domě v Petříkově a dopřeji si cvičení Pět Tibeťanů. Jsou to nenáročné cviky, které mě perfektně nakopnou do celého dne. Pak budu hodinku pracovat na počítači, odepisovat na maily, zpracovávat rozhovory a hodnotit »hadříky« do Módní policie jednoho časopisu. Potom odjíždím na pozdní oběd s manželem a ve tři musím být u své profesorky na hodině zpěvu. K večeru vyrážím do studia na Vyžlovku, kde točím další písničku na desku. Vracím se domů kolem jedenácté.

STŘEDA:Jdu na masáž
Dopoledne si dopřeji thajskou masáž ve studiu Sabai a kolem třinácté hodiny jedu znovu do studia na Vyžlovku k Danovi Hádlovi, abych natočila další písničku. Zase se vracím okolo jedenácté domů.

ČTVRTEK:Trénuji golf
Kolem deváté si zaplavu hodinu v bazénu a zacvičím si Pět Tibeťanů, pak trénuji s manželem na golfovém trenažéru u nás v domě (musím trénovat, protože koncem března budu dělat golfové zkoušky na Zelenou kartu, abych mohla na hřiště a abych se stala golfistkou).V poledne už budu sedět v kadeřnictví, kde provedou údržbu mých vlasů. Miluji masáže hlavy, u které při mytí vlasů skoro vždy usínám. Od kadeřníka jedu zkontrolovat, jak dopadl finální výběr fotky na booklet CD, plakát a podpisové karty. Potom si jedu vyzkoušet nové šaty k návrhářce Alici Abraham a večer vyrážíme s manželem na večírek.

PÁTEK: Dnes vyrazím na taneční parket
Mám schůzku se šéfredaktorkou jednoho společenského časopisu, pak mě čeká oběd s manželem a odjezd na Vyžlovku do studia, kde nazpívám poslední písničku na nové CD. Večer jedu s manželem na párty televize NOVA. Musím ale brzy do postele, protože sobota bude velmi náročná.

SOBOTA: Lítám mezi akcemi, kde moderuji
Dopoledne ještě musím na kosmetiku do oblíbeného kosmetického studia a rovnou pak odjíždím do Hradce Králové moderovat odpolední akci pro děti. Tam končím kolem osmnácté hodiny a hurá na Moravu do 250 km vzdáleného Zubří, kde zpívám kolem desáté večerní na společenské akci. Vracím se kolem druhé v noci. Budu určitě hodně utahaná.

NEDĚLE: Dopřeji si hodně spánku a bazén
Celé dopoledne prospím. Obědvám s celou rodinou, odpoledne se poflakuju a lenoším, večer hupsnu do bazénu a kolem osmé si rozdáme tradiční rodinnou partičku ve Scrabble. Po hře jdu brzy do postele, přečtu pár stránek z mé oblíbené knížky – Ďábel nosí Pradu a sladce usnu.