<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Agáta přišla bez chlapa a sváděla ženy

8. března 2007 16:03 Modelka Agáta Hanychová se rozhodla novinářům zamotat hlavu a na Avonparty dorazila s dámským doprovodem. Své nové přítelkyni dokonce darovala kytku.


8. března 2007 16:03
Modelka Agáta Hanychová se rozhodla novinářům zamotat hlavu a na Avonparty dorazila s dámským doprovodem. Své nové přítelkyni dokonce darovala kytku.


"To je teď moje nová manažerka, a protože pro mě skvěle pracuje, mám tu pro ni dárek," prohlásila kontroverzní modelka a předala manažerce Andree Dlouhé květiny.

Na večírku se Agáta s Andreou moc nezdržely, jen prošly sálem, vzbudily rozruch a stejně rychle zmizely.

Dara Rolins má svůj parfém
Jedním z důvodů konání večírku bylo představení nového parfému Avon, jehož tváří se stala zpěvačka Dara Rolins.

Dara nejprve na akci zazpívala, a pak novou směs vůní osobně uvedla. "Mně voní úžasně, chcete si čichnout?" nastavovala svůj krk zvědavcům.

Dámy se příliš neodvážily, zato pánové se kolem Dary jen hemžili. Že by ucítili příležitost? Jisté však je, že zpěvačka zapózovala před svým plakátem, rozdala několik autogramů a z večírku odcházela sama.

Mareš je opět DJ
Moderátor Leoš Mareš se po delší době předvedl ve své původní roli dýdžeje. Na party pořádně rozparádil hlavně ženy a na dálku stihl bavit i hosty sousedního večírku k filmu Vratné lahve.

Mareš nejprve odmoderoval oficiální část večera, a pak si na jeviště začal nosit kufry. "Nebojte se, nikam se nestěhuji, ale je pravda, že je to velmi cenný kus mého majetku," promluvil pyšně moderátor o stovkách svých cédéček.

S první písní se dostával do varu. "Vrááátnýýý lááhvééé," křičel najednou do mikrofonu. Snažil se tak povzbuzovat hosty premiéry filmu, která probíhala rovněž ve Slovanském domě jen o patro výš