<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

REDAKCE

DOBRÝ DEN, měl bych na vaši redakci dotaz.

měl bych na vaši redakci dotaz. V jednom bulvárním deníku jsem se dočetl, že pro váš časopis nafotila fotky rosnička Karla Mráčková. Chtěl bych se zeptat, zdali je to opravdu tak. Nebo šlo jen o nejapný žert? Pokud tomu tak opravdu je, můžete mi prosím napsat, kdy vyjde číslo časopisu PLAYBOY s jejími fotkami? Děkuji za odpověď.
Váš čtenář.

VÁŽENÝ PANE, bulvární tisk měl pravdu. Rosnička Karla Mráčková byla Dívkou měsíce v prosincovém vydání Playboye. Stejně jako byly v předchozích číslech Dívkami měsíce například Dana Morávková, Klára Doležalová, Daniela Šinkorová, Barbora Kodetová nebo Lucie Borhyová. Dívka měsíce, to je krásná glamour fotka na celou dvoustranu a krátký rozhovor. Nejedná se ale o několikastránkový pictorial, ve kterém se dívky odhalují přece jen poněkud více. Jako třeba v červencovém vydání Gábina Partyšová, v lednovém Simona Krainová nebo v čísle, které právě držíte v ruce, ještě úřadující Česká miss Renata Langmannová. Jsme příznivci nevulgární a inspirující ženské krásy.
A to podle našeho nejlepšího přesvědčení beze zbytku naplňuje jak kvalita fotografií v pictorialech, tak velká glamour fotka v rubrice Dívka měsíce. Prosincové číslo PLAYBOYE s Karlou Mráčkovou už dávno vyšlo, na stáncích ho neseženete. Pokud ale váš zájem trvá, napište nám objednávku. Rádi vám jej zašleme. Karla Mráčková je v něm moc milá, vtipná a okouzlující.
REDAKCE