<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Českou Miss blondýnka Lucie

Novopečenou Českou Miss se v sobotu v pražském Top Hotelu stala dvacetiletá studentka ze Strážnice Lucie Hadašová. Křehká blondýnka ze Slovácka, která studuje aplikované právo, neskrývala při přebírání korunky z rukou Miss Universe dojetí.


V letošním klání zaujala porotu dvacetiletá studentka ze Strážnice

Novopečenou Českou Miss se v sobotu v pražském Top Hotelu stala dvacetiletá studentka ze Strážnice Lucie Hadašová. Křehká blondýnka ze Slovácka, která studuje aplikované právo, neskrývala při přebírání korunky z rukou Miss Universe dojetí. Lucie, jež zaujala ve volné disciplíně orientálním tancem, doufá, že změny v životě zvládne.
„Všichni si myslí, že jsem ledová, ale opak je pravdou,“ svěřila se po svém vítězství. Porotu vtipem, diváky zřejmě úsměvem. „Titulu se budu snažit co nejvíc využít. Doufám, že jsem zaujala nejen tváří, ale i osobností. Do soutěže jsem vstupovala s nejvyššími ambicemi,“dodala ještě. Vtipy o blondýnách prý nesbírá, ale ráda se jim směje. Nakonec, jak připustila, vlastně se jí netýkají –ona přírodní blondýnkou není. Titulem I. česká vicemiss se pyšní dvacetiletá studentka z Prahy Eva Čerešňáková, jež ve volné disciplíně předvedla hru na elektrickou kytaru. Druhou vicemiss se stala originální Lilian Sarah Fischerová z Plzně, studentka, která to vyhrála u porotců a získala ocenění Tip poroty. Obě dekorovala americká podnikatelka českého původu Ivana Trumpová. Temperamentní Fischerová, jejíž vášní je tanec, kterým ohromil a porotu i diváky, prý úspěch nečekala.„Mé pocity během příprav na finále se měnily. Střídavě jsem si věřila a nevěřila. Nakonec jsem si řekla, že si finále musím užít,“prozradila dvaadvaceti letá rodačka z Plzně, jež se bála,aby porotě nevadilo nepříliš distingované chování. Netradiční televizní show moderoval herec Michal Novotný,který se po přenosu ne tajil,že měl trému alec kdy mu bylo úzko. „Trému jsem měl jako snad nikdy v životě,“ prozradil Novotný, jehož favoritkami byly Andrea Šopovová, Lilian Sarah Fischerová a Blanka Javorská. „Klobouk dolů, co dívky předvedly. Všechny byly vynervované. Lucie byla chudinka vystrašená a furt se mračila. Je to moc příjemná holka,“hodnotil herec ze seriálu Redakce. „Zvítězila moje favoritka. Během focení jsem zaznamenal, že je Lucie fotogenická. Navíc – ona je univerzální kráska, katalogový typ,“ prozradil zpěvák, dvorní fotograf soutěže a jeden z členů poroty Peter Nagy.
Na klání krásných žen se přišli podívat premiér Mirek Topolánek či znalec a obdivovatel ženské krásy, fotograf Jan Saudek. Mezi pozvanými byly modelky Lucie Váchová, Jitka Kocurová, řada finalistek předchozích ročníků České Miss, Gabriela Partyšová, ale také překvapivě skladatel a dirigent Varhan Orchestrovič Bauer. Jehojménose vposlední době – díky Formanově novince Goyovy přízraky,k níž složil hudbu – skloňuje ve všechpádech. Sjakýmipocity klání sledoval? „Bavil jsem se. Ale letos je bohužel asi blonďatej rok. Podleméhonázoru měla vyhrát Lilian Sarah. Oslovila mě vzhledem i tím, že si na nic nehrála, byla spontánní. Vyzařovalo z ní poselství: Jsem takováhle, buď mě milujte, nebo si trhněte nohou. To se mi líbilo,“ sděli Bauer, jenž se netají, že jeho ideálem jsou ženy typu Sophie Lorenové či Rachel Welchové.
„Prostě krásky, které mají správné proporce. Ženské, které je za co chytit. Takové bohužel ubývají, což mě strašně trápí,“ dodal charismatický skladatel.

Foto popis| Studentka aplikovaného práva Lucie Hadašová ze Strážnice vynikla po všech stránkách.
Foto autor| Foto ČTK/ Michal Kamaryt

Foto popis| Tři nejúspěšnějí dívky letošní České Miss: odleva I. vicemiss Eva Čerešňáková, Miss Lucie Hadašová, II. vicemiss Lilian Sarah Fischerová.

Foto autor| Foto Deník/Grzegorz Klatka
Region| Jižní Čechy
Publikováno| Českobudějovický deník; Zábava & kultura; 23
Publikováno| Českokrumlovský deník; Zábava & kultura; 23
Publikováno| Jindřichohradecký deník; Zábava & kultura; 23
Publikováno| Písecký deník; Zábava & kultura; 23
Publikováno| Prachatický deník; Zábava & kultura; 23
Publikováno| Strakonický deník; Zábava & kultura; 23
Publikováno| Táborský deník; Zábava & kultura; 23