<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Česká Miss 2007

PRAHA - Novou královnou krásy s titulem Česká Miss 2007 se stala studentka práva ze Strážnice Lucie Hadašová (20).


Gábina Partyšová s manželem Pepou Koktou nemohli na »misskách« chybět

PRAHA - Novou královnou krásy s titulem Česká Miss 2007 se stala studentka práva ze Strážnice Lucie Hadašová (20). Do soutěže šla blondýnka ze Slovácka také s jediným cílem: Vyhrát! „Všichni si myslí, že jsem nedostupná a ledová, ale opak je pravdou,“ prohlásila po korunovaci v Top Hotelu Lucie.
Bez rozmýšlení potom přiznala: „Nejsem pravá blondýnka“, odešla se převléknout do civilu a na párty se už objevila se španělským sombrerem.
Chvilku poklábosila s první a druhou českou vicemiss Evou Čerešňákovou a Lilian Sarah Fisherovou a šla si zobnout z prohýbajících se stolů. „V plavkách jsem se už promenádovala, tak jdu na to,“ poznamenala Lucie hladově. Večírek to byl vskutku v hollywoodském stylu. Hotelem zněl černošský gospel, hosté mohli okusit nejen krevety, chobotnice, lososy, ale i klokany a pštrosy. A pořádně se »upravit« bylo také z čeho, počínaje míchanými nápoji a konče nesčetně druhy piv a vzácných kořalek. Ředitelce soutěže Michaele Maláčové se to tentokrát skutečně povedlo a konkurenční soutěže krásy mohou jen závidět. Všechno. Scenáristu večera Radana Dolejše jakbysmet. A především v historii českých soutěží krásy vůbec první zlatou korunku osázenou pravými diamanty, kterou vydražil Zdeněk Bakala za půl milionu korun. Hvězdná byla i por o t a (Maxová, Šebrle, Vojtek, Nagy) a o VIP hostu, Ivaně Trump, nemluvě. Ta ovšem, na rozdíl od čerstvé České Miss, barvu nepřiznala. „Tak na tohle se zeptejte mého exmanžela,“ raději vyhýbavě odpověděla na otázku, zdali je také odbarvená kysličníkem.