<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

S žehličkou a vysavačem

Jíte zdravě, uběhnete za rok několik maratonů a přesto se nepěkných tukových polštářků nemůžete zbavit? Nebo se potřebujete dostat opět do formy například po porodu? Zkuste absolvovat přístrojovou kúru.


Jíte zdravě, uběhnete za rok několik maratonů a přesto se nepěkných tukových polštářků nemůžete zbavit? Nebo se potřebujete dostat opět do formy například po porodu? Zkuste absolvovat přístrojovou kúru.

Přístroje nejsou všechno. Bez pohybu a úpravy stravy se rozhodně neobejdete.
Sportovkyně jako Gabriela Partyšová dříve předcvičovala aerobik.Sportuje a ještě občas pužije tyto přístroje.

Na podkladě vstupní konzultace a vyšetření navazuje individuální léčebná kúra sestavená z 10–15 ošetření na přístrojích. Přibližně hodinová sezení se opakují každé tři dny. Pravidelnost je důležitá.
Přístroje, které na pokožku mechanicky působí, rozruší vazivové pruhy, zvýší prokrvení a tok lymfy v podkoží a pomohou odstranit usazené zplodiny. V rámci regenerace tkání dochází k růstu nových vlásečnic v podkoží, které byly předtím zničeny. Stimulují se také svaly, které pak svou činností při pohybu pomáhají spalovat další tuk, který by se usazoval.

Kdy přístroje nepomohou?

S přístrojovou léčbou nezhubnou jen vaše problematické partie, ale i vaše peněženka. Aby byl efekt maximální a úměrný vaší investici, mějte na paměti, že žádný přístroj není samospasitelný. Proces pokračuje i během kúry, dodržujte proto všechny rady, které od terapeutů dostanete.
Efektu nedosáhnete ani tehdy, pokud budete chodit jednou za měsíc. Nastartovaný proces se zastaví a začínáte vlastně od začátku. Každý člověk má navíc jiné tělesné dispozice. Můžete mít robustnější postavu, ale s menším procentem tuku než někdo jiný, kdo je opticky štíhlejší, leč tučnější. S tím se zkrátka musíte smířit.

***

S ČÍM SE MŮŽETE SETKAT?

* PŘÍSTROJ CELLU M6 vtahuje kožní řasu do svého prostoru, kde se proti sobě pohybují válečky v směrech a rychlostech. Působí hloubkově a stimuluje také svalovou tkáň.
* BODY WRAPING – Ošetření se skládá ze dvou etap. se nanese na příslušné partie těla speciální krém. Poté místa zabandážují, aby přípravek stále působil. postupně tak spalují tukové zásob a stimulují lymfatické a krevní Díky tomu se z těla odvádějí přebytečné tekutiny a zplodiny.

* ULTRAZVUK – Zpevňuje podkožní vazivo, redukuje tukové polštářky, zlepšuje prokrvení a napíná ochablou pokožku.

* VACU PRESS – Tento přístroj pracuje na bázi podtlaku čínské baňky. Tukové buňky se natáhnou a pronikne přes ně kyslíku, který podnítí spalování tuků a odplavení zplodin.

* TRI ACTIVE LASER DERMATOLOGY SYSTÉM – Pracuje na principu spojení tří účinných metod, dosud používaných samostatně. Jde o kombinaci mechanické masáže, tepla a účinku laserového paprsku.