<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Audi Exclusive Limousine Service startuje ostrý provoz

České zastoupení prémiové značky Audi předalo na setkání pořádaném v luxusním hotelu Mandarin Oriental Prague VIP karty první skupině nových majitelů, kteří mohou po dobu jednoho měsíce bezplatně využívat služby Audi Exclusive Limousine Service (AELS).


České zastoupení prémiové značky Audi předalo na setkání pořádaném v luxusním hotelu Mandarin Oriental Prague VIP karty první skupině nových majitelů, kteří mohou po dobu jednoho měsíce bezplatně využívat služby Audi Exclusive Limousine Service (AELS).

Prominentní pasažéři z řad podnikatelských, sportovních a uměleckých špiček mají v rámci této služby k dispozici bílé limuzíny Audi A8 Long s řidičem, který je v kteroukoli denní i noční dobu odveze kamkoli si přejí. Mají tak po dobu jednoho měsíce možnost otestovat vozy Audi v té nejluxusnější výbavě a provedení.

Miroslav Omelka, jednatel společnosti Omega reality, s.r.o. a jeden z nových držitelů VIP karty prozrazuje: „Přestože s vozy Audi mám zkušenosti již z minulosti a dříve jsem jezdil s limuzínou Audi A6, velice mě potěšila nabídka na možnost využít služeb Audi Exclusive Limousine Service. Se službou jsem nadmíru spokojen a velice rád při mém pracovní vytížení využívám možnost jízdy s řidičem.

Služba funguje naprosto spolehlivě a řidiči mě vždy překvapí a potěší svým profesionálním přístupem a doslova nadšením pro svoji práci. U vozů Audi jsem vždy oceňoval jejich nadčasovou, neokázalou eleganci, úsporné a přesto dynamické motory. Navíc přednosti stálého pohonu quattro mě stále více přesvědčují v přesvědčení, že vozy Audi jsou právem řazeny mezi tu nejlepší volbu pro manažerské vozy.“

Další z osobností, kteří si v rámci večera převzali kartu byla i manželka světoznámého režiséra Olga Menzelová, která bude svého manžela doprovázet na mezinárodní filmový festival Berlinale, kde se Jiří Menzel pokusí obhájit nominaci jeho nejnovějšího filmu „Obsluhoval jsem anglického krále“ na ocenění Zlatý Medvěd.

Olga Menzelová své zkušenosti se značkou Audi a její novou službou shrnuje: „Můj muž jezdil celý život jenom v malých autech a já jsem ho přesvědčila, že nejdůležitější je mít auto, které je bezpečné. Pro mě je to právě Audi.

Velice jsem uvítala nabídku služeb Audi Exclusive Limousine Service. Pro mě to znamená veliké pohodlí a je to pro mě i mého manžela dosud nezvyklý zážitek, jezdit s někým, kdo je nejen dobrý a spolehlivý řidič, ale má i perfektní chování a noblesu. Nehledě na to, že jízda s á-osmičkou je opravdu skvostná a bude to rozhodně velká motivace při výběru dalšího vozu značky Audi.“

O své zkušenosti se dělí i známá moderátorka a zpěvačka Gábina Partyšová:

„Komfort a spolehlivost tohoto servisu je na té nejvyšší úrovni, kterou si dovedu představit a nemá v této republice obdoby. Dokonalý interiér a pozorní řidiči nemají chybu. Audi A8 nepřekvapí ani sněhová kalamita. Lehce se dostává z problémů na silnici v každé situaci. Jsem nadšená a můj manžel také.“

I Gábina Partyšová má s vozy Audi dlouholeté zkušenosti. Její první vůz, který vlastnila, bylo Audi A3. A podle čeho si vybírá vozy v současné době? „Jsem žena, takže mezi hlavní kritéria při výběru vozu patří samozřejmě vzhled auta a bezpečnost. Na Audi je ještě fascinující pohodlí a spolehlivost v zimním období díky pohonu na všechna čtyři kola,“ dodává Partyšová.

O službě Audi Exclusive Limousine Service

Audi Exclusive Limousine Service je bezplatný servis na zajištění přepravy VIP osobností po území hlavního města Prahy a jeho přilehlém okolí. Tato služba se nabízí vybrané skupině osobností z řad sportovních, podnikatelských a uměleckých špiček po dobu jednoho měsíce.

Každý měsíc se vlastníkem VIP karty stane přibližně 30 nových majitelů. Přepravu osob zajišťuje flotila bílých vozů Audi A8 v provedení Long. Vozy Audi A8 Long jsou ve verzi pro AELS vybaveny mj. high-end audio sound systémem s reproduktory značky Bang&Olufsen, automatickou čtyřzónovou klimatizací, samozřejmostí jsou vyhřívaná sedadla vpředu i vzadu v kombinaci kůže Valcona a Alcantara, ochranné rolety proti slunci nebo sada speciálních kožených odpočinkových polštářů, která zajistí cestujícím maximální komfort.

Nechybí takové luxusní prvky jako provedení stropu a zadní odkládací plochy z Alcantary, či koberečky včetně rohožek s koženým kédrem vpředu i vzadu.

Import Volkswagen Group, s. r. o., Divize Audi/Public Relations,
Radlická 740/113d, CZ – 158 00 Praha 5
Jan Klíma, AC&C Public Relations, s. r. o., tel. 220 513 680, fax 220 518 209, e mail: jan.klima@accpr.cz. Tiskové informace, ceníky a technická data v elektronické podobě najdete na www.audi.cz