<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Hříšná Eva uhnala fotbalisty

Most - Vyhlášení ankety o nejlepšího sportovce roku se neslo v lehce erotickém nádechu. Postarali se o to moderátoři večera Eva Aichmajerová a Radek Šilhan, zvláště tedy Eva.


Most - Vyhlášení ankety o nejlepšího sportovce roku se neslo v lehce erotickém nádechu. Postarali se o to moderátoři večera Eva Aichmajerová a Radek Šilhan, zvláště tedy Eva.
Svými narážkami drobná moderátorka s bulvárními plátky propíranou minulostí často rozesmála celé publikum, ještě více mnohdy pobavily odpovědi oceněných sportovců, kteří Evu odmítali jak na běžícím pásu. „Nakonec my jsme za to placení, aby se nám lidé smáli,“ bránila se Aichmajerová. Moderátorka ale přece jen uspěla, vítězný tým FK SIAD Most přiznal, že by si sličnou ženu vzal s sebou na soustředění na Kypr, kam zanedlouho fotbalisté odlétají.
První, kdo si odnesl nejvyšší ocenění z ankety, byl tým mladých basketbalistek Baníku Most. Dívky hrdě s trenéry vystoupali na pódium, před otázkami moderátorů ale utíkaly. Nakonec se odvážila jedna z nich i odpovědět, co by mohli jejich trenéři na sobě změnit. „Mohli by být občas hodnější,“ vysoukala ze sebe dívenka a krčila se před zraky trenérů. Trenér Pavel Poliček si také neodpustil poznámku ke svým svěřenkyním. „Po sportovní stránce jsme spokojení, ale oblečení některých z holek si vyřídíme na tréninku,“ pohrozil s úsměvem Poliček. Mezi juniory dosáhl na nejvyšší post atlet David Sazima, pro něhož byla loňská sezóna doslova projížďkou v královském kočáře. Mladík patří mezi českou špičku v deseti i sedmiboji a přijal i pozvánku do reprezentace.
Obdiv si také vysloužila drobounká Petra Steinerová, handicapovaná sportovkyně, jejíž doménou je bench press. „V těch rukách byla síla asi odmalička, protože než jsem se naučila chodit, dělala jsem vše rukama,“ vysvětlila Petra. Ohromný dojem zanechal též vítěz v kategorii sportovec nad 60 let. Stal se jím vitální specialista na dlouhé tratě, běžec Ivo Řezáč. „Vás bych si vzít nechtěla, vy byste mě asi uhnal, očividně ve všem,“ neodpustila si další dvojsmysl Aichmajerová. Nejlepším kolektivem mezi dospělými se stal FK SIAD Most. „Jako klub nás ocenění zavazuje. Je to pro nás velká radost, že můžeme fotbal na takové úrovni přinést městu Most,“ pronesl Petr Kabíček, prezident klubu. Pochlubil se také, že v kádru má hned několik cizinců, kteří jsou reprezentanty ve svých zemích. Nejskromnějším oceněným se překvapivě zdál hokejista Robert Reichel. „Musím přiznat, že to pro mě bylo překvapením, když jsem se dozvěděl, že jsem vyhrál. Po loňské špatné sezóně je to pro mě takové zadostiučinění,“ přiznal Reichel.

Další sympatickou ženou v divadle byla Gabriela Partyšová.