<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Společnost

Večírek v jižanském stylu si užívala také moderátorka Gábina Partyšová. Na stolečku, který má design jako klávesnici, nám předvedla jaká je hráčka na klavír.
Vacek pustne

Obrostlý prošedivělými vousy - tak chodí herec Petr Vacek do společnosti. Přikazuje mu to scénář seriálu Ulice. Jako Tomáš přestává pod tíhou manželské krize o sebe dbát a pustne. Ve svém manželství si Petr také prožil vážnou krizi.

„Určité hořkosti se člověk nikdy nevyhne. Doufám, že jsme se rozešli důstojně. Dětem (Hana 9, Jonáš 11) to zpočátku moc vadilo, když ale zjistily, že ani o jednoho z rodičů nepřišly, tak se s tím smířily. Oba jsme teď vyrovnanější, což děti nesou s povděkem,“ řekl nám herec, který si do roku 2007 přeje, aby mu vydržela pohoda, učil se španělsky a jógu a došel si k zubaři.

Má neslyšící dceru

Při dotáčení seriálu Škola Na Výsluní v České televizi nám ukázala své šestiměsíční bříško herečka Veronika Žilková. Ta v příbězích o malé mimopražské škole bude hrát třídní učitelku Janu Kabátovou, která má neslyšící dceru.

Tu hraje neslyšící dívka, s níž herečka komunikovala znakovou řečí. Veronika má termín porodu stanovený na květen. V březnu začíná zkoušet novou divadelní hru, ta má mít premiéru také v květnu... Jak je vidět, je stále v jednom kole: „Na tohle těhotenství mám nejméně času. Kordulka je malá a já často zapomenu, že jsem vůbec těhotná.“

„Nikdy jsem tam nebyla a nepiju alkohol,“ divila se půvabná moderátorka a herečka, proč zrovna ona provází argentinskou party. Loni předváděla Eva Aichmajerová kolekci módy Martiny Nevařilové nazvanou Cuba Libre, tak zřejmě organizátoři věděli, proč si vybrali zrovna ji.

„Spousta lidí jezdí do Argentiny kvůli alkoholu, já bych tam jela kvůli atmosféře. Moc by mě to zajímalo, na druhou stranu by mi takový výlet připadal jako hyenismus, když v tom komunistickém skanzenu spousta lidí trpí,“ tvrdí Eva.

Kočky jí padají přes plot

V šatech od Táni Kovaříkové převzala spisovatelka Bára Nesvadbová rodinný vůz SEAT - firma se totiž stala partnerem nového českého filmu Bestiář natáčeného podle její knihy.

Bylo to při příležitosti 32. narozenin Nesvadbové. Nás zajímalo, jak docílila tak štíhlé postavy? „Teď už je to dobrý, v létě jsem byla kost a kůže. Jím normálně, ale moc nespím. Bibča (tříletá dcerka) je hrozně vitální a taky dům mi dává zabrat.“ K tomu se stará o psa Garpa a čtyři kočky, které jí házejí bezdomovci přes plot.

Má jedničku s hvězdičkou

Děti na onkologickém oddělení Motolské nemocnice se rozhodl potěšit MUDr. Pavel Boček, který se léta činí v Nadaci Kapka naděje. A tak malým pacientům rozdali s fotografem Petrem Burdou kalendář se snímky dvanácti zpěvaček.

Je mezi nimi i Hanka Křížková. Ta využila příležitosti, že se ocitla ve špitále a nechala si odebrat krev, aby viděla, jak na tom je. Netušila, že se jí ujme přímo doktor Boček. Jak dopadla? „Bylo mi řečeno, že mám jedničku s hvězdičkou,“ odpověděla nám se smíchem zpěvačka.

Argentinské víno i tango

Nově otevřená pražská restaurace La Casa Argentina uspořádala otvíračku pojatou jako argentinskou party, kde nechybělo ani tamní červené víno, nefalšované tango a živá muzika a také možnost zahrát si stolní fotbálek -vždyť díky Maradonovi je fotbal v Argentině národním sportem.

K vybavení podniku patří tři leguáni (jeden stojí 18 tisíc korun) a krásný tukan (za tohoto ptáka zaplatili majitelé 90 tisíc). Dostavila se spousta známých tváří a krásných žen, takže záhy bylo v podniku vedro jako v Argentině.

Večírek v jižanském stylu si užívala také moderátorka Gábina Partyšová. Na stolečku, který má design jako klávesnici, nám předvedla jaká je hráčka na klavír.

K nejkrásnějším návštěvnicím nového podniku patřila herečka Markéta Hrubešová a moderátorka Klára Doležalová. Ta se právě vrátila ze čtrnáctidenní dovolené z Bali. Báječně odpočatá a štíhlá: „To je prostě Bali, tam člověk celou dobu nejí nic jiného, než ryby a rýži,“ řekla nám. Dvakrát už s manželem byli na Kubě, chtějí se podívat do Mexika a Argentina je blízko... „Tak třeba příště. Momentálně mám z Argentiny nejblíže k vínu,“ prohlásila Klára.

Provede bálem

Tanec zabíral v poslední době Kateřině Brožové hodně času. Účastnila se slovenské soutěže Let’s Dance a souběžně s ní se připravovala i na moderování Československého bálu 3. února v pražském Obecním domě. Loni na něm bylo 70 % Slováků, z čehož téměř 40 % přijelo ze SR.

Letos se počítá s brzkou snídaní v podobě polévky „kyselice“, protože končit se má až v 5.30. „V soutěži Let’s Dance to bylo vyhrocené, muselo se projít všemi druhy tance, umět perfektně choreografii. Člověk se bál šlápnout vedle. Raději improvizuji, muziku miluji a tanec taky,“ řekla nám krásně opálená Kateřina. Vrátila se z dovolené na Mauriciu, kde už byla poněkolikáté. Tentokrát poprvé jen s dcerkou.


Kdy si naposledy zaplesala? „Kdysi jsem pár plesů prožila, moc se mi líbily, ale to už je hodně dávno. Za poslední léta na plesech účinkuji coby zpěvačka nebo moderátorka. Někdy se mi stane, že se dostanu i na parket. Už jsem absolvovala i předtančení s šéfem firmy. Spíš jen ochutnám a vracím se do zákulisí.“