<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Mareš slavil tancem

PRAHA - Leoš Mareš slavil svůj titul nejpopulárnější muž TV Nova s přítelkyní Monikou Poslušnou ještě po půlnoci, bujaře tančili na písně Dalibora Gondíka. Klidněji oslavovala druhá žena Novy, Lucie Borhyová ­ klidně posedávala s bratrem a s Gábinou Partyšovou.
PRAHA - Leoš Mareš slavil svůj titul nejpopulárnější muž TV Nova s přítelkyní Monikou Poslušnou ještě po půlnoci, bujaře tančili na písně Dalibora Gondíka. Klidněji oslavovala druhá žena Novy, Lucie Borhyová ­ klidně posedávala s bratrem a s Gábinou Partyšovou.

Deník Šíp - 6.2.2007


Veronika Žilková s dcerou Agátou nevydržely do konce. Pospíchaly domů za šestnáctiměsíční Kordulkou.

"Vůbec jsem to nečekal. Jsem v šoku. Myslel jsem si, že vyhraje Dáda Gondík nebo Radek John," řekl Leoš Mareš po svém triumfu. Naopak na druhé místo spadla Lucie Borhyová. "Jsem šťastná. V době seriálové mánie je druhé místo obrovský úspěch," smála se Lucie, která přišla do Karlínského divadla s bratrem. "Alan je doma, střídám to. Teď byl na řadě brácha," dodala.

Ještě před koncem přenosu ze sálu zmizela Veronika Žilková s dcerou Agátou. Že by se jí humor moderátorů Richarda Genzera a Michala Suchánka nezamlouval? "Volaly mi děti, že je něco s Kordulkou, že zvrací, tak jsem spěchala domů," vysvětlila Žilková.


Muži mlsně zírali do dekoltu Gábiny Partyšové.

Petr Rychlý, Richard Genzer nebo Ilona Csáková se "schovali" do baru Theatro, kam měli přístup jen zaměstnanci Novy. Další hvězdy obsadily jiný bar, kde to rozjel s kytarou Dalibor Gondík. Zpíval hity a bavil všechny. Občas mu to kazil Mareš, a když se Leoš zrovna nepouštěl do zpěvu, rozjížděl to s partnerkou Monikou na parketu.

Na party se ale většina účinkujících neobjevila. Hned po svém vystoupení zmizeli Lucie Bílá, Helena Vondráčková, Janek Ledecký, Petr Kolář, SuperStar i Dara Rolins. Ta udělala problém pořadatelům ještě před show. Protože všechny pěvecké výstupy byly živé, zkoušky začaly už dopoledne. Dara se ale objevila až kolem druhé odpoledne. A ani se prý neomluvila. Zato Petr Kolář měl jiný problém. Během zkoušky se na jevišti při zpěvu písničky Karla Svobody rozplakal.Lucie Borhyová slavila s bratrem Oskarem, Markéta Fialová s kolegou Karlem Voříškem.

Nádhernou žlutou róbu si oblékla Gábina Partyšová. Zatímco řada hvězd si na takové akce šaty půjčuje, Gábina vytahuje z peněženky desetitisíce. "Moderuji ročně stovky akcí, kde je potřeba se i několikrát převléknout. Unosím je," vysvětlila.

Většina přítomných hostů se shodla na tom, že letošní udílení cen Anno bylo nejlepší v historii. A zásluhu na tom rozhodně mají i Richard Genzer a Michal Suchánek.


Petr Rychlý s manželkou oslavovali hercovo bronzové umístění.

GABRIELA WOLFOVÁ