<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

ANNO 2006: Partyšovou rozparádil mladý kravaťák!

PRAHA – Na »nováckém« mejdanu po udílení cen Anno 2006 bylo opravdu veselo! A nejvíce se rozjela moderátorka Gábina Partyšová (28)! Ta jako by zapomněla, že si přivedla manžela Josef Koktu (48), a oddala se rozpustilému laškování s kamarádem Honzou!


Gábina Partyšová se na novácké párty divoce rozjela. Její prý kamarád Honza se pak odvázal daleko víc a začal jí lízat ňadra.
PRAHA – Na »nováckém« mejdanu po udílení cen Anno 2006 bylo opravdu veselo! A nejvíce se rozjela moderátorka Gábina Partyšová (28)! Ta jako by zapomněla, že si přivedla manžela Josef Koktu (48), a oddala se rozpustilému laškování s kamarádem Honzou! Ten ji zřejmě uhnal na cenu Anno zapůjčenou od Lucie Borhyové (29)! Gábina se jí dokonce nechala tak unést, že jí Honzovo drzé osahávání vůbec nevadilo a nechala »kamaráda« zabrousit jazykem až do svého výstřihu!

„Pepovi to nevadí, Honza je náš rodinný přítel, který dříve také pracoval na Nově,“ vysvětlila deníku Aha! Partyšová, která jako jedna z mála přišla na slavností udílení cen Anno 2006 se svým partnerem. Hvězdy televize Nova se totiž dostavily většinou bez svých protějšků a společnost jim dělali většinou kamarádi. Třeba Rey Koranteng (32) musel nechat manželku doma, protože hlídala půlroční dcerku Sofii, a garde mu dělala jeho druhá dcera Vanessa. Bez manžela se obešla i bronzová žena Novy Markéta Fialová (36), které se ujal její kolega z Televizních novin Karel Voříšek (43). Herečku Veroniku Žilkovou (45) pak místo Martina Stropnického doprovodila její dcera Agáta. Bez partnera Alana Babického byla i Lucie Borhyová. Už dlouho se totiž spekuluje o jejich rozchodu a Lucie, která překvapivě nevyhrála první místo, celý večer strávila v přítomnosti bratra.

Ze společnosti přítelkyně se však mohl těšit vítěz Leoš Mareš, a manželky s sebou vzali Petr Rychlý, Josef Carda či hudebník Ondřej Hejma. Na večírku se dlouho nezdržela Daniela Šinkorová (33). Přestože byla zvolena nejoblíbenější ženou Novy, na raut se jí moc nechtělo a raději utekla pryč. To nejoblíbenější muž Novy Leoš Mareš (30) si svou výhru v anketě opravdu velkolepě vychutnal. Na večerním rautu se vítězoslavně opíjel a pak to rozjížděl se svou přítelkyní Monikou Poslušnou. A když už jí síly nestačily, tak ji v Marešově náruči nahradil stejně naladěný Dalibor Gondík. „My to spolu budeme oslavovat až do rána,“ hlásil Gondík. Ten sice nic nevyhrál, ale zato si svou účast na večírku patřičně užil. Přiopilý se totiž celý večer bavil a přátelsky objímal právě s Leošem. Pestrou hostinou se nechaly zlákat třeba i z Novy čerstvě vyhozená Zuzana Bubílková nebo Ljuba Krbová, která neodolala zmrzlinovým hodům, které se na banketu nabízely.