<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Dámy, jste na řadě

Letošní rok je zřejmě ideální pro početí potomka. O tom svědčí i skutečnost, že 15 českých celebrit v krátkém čase otěhotnělo. Pro koho dalšího by mohl být rok 007 ideální na rozšíření rodiny?
Celebrity, které by letos také chtěly otěhotnět

PRAHA - Letošní rok je zřejmě ideální pro početí potomka. O tom svědčí i skutečnost, že 15 českých celebrit v krátkém čase otěhotnělo. Pro koho dalšího by mohl být rok 007 ideální na rozšíření rodiny? Blesk vám představuje »potenciál ní nastávající matky« z řad hereček a modelek, u kterých by se letos mohl zastavit čáp a přinést jim prvního nebo dalšího potomka.

Dana Morávková (35)

Herečka, choreografka a hvězda seriálu Rodinná pouta Dana Morávková vychovává se svým manželem, hudebníkem Petrem Maláskem devítiletého syna Péťu. Herečka by se ale ráda stala ještě jednou maminkou. Všemu přesto nechává volný průběh. „To se nedá naplánovat, to se musí udělat,“ prohlásila nedávno herečka, která je velmi pracovně vytížena. Kromě hereckých příležitostí se jí hrnou také nabídky na reklamy.

Daniela Šinkorová (32)

Muzikálová zpěvačka a především hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě se své soukromí vždy snažila utajit. Jediný muž, ke kterému oficiálně přiznala lásku, byl Roman Vojtek. Co ale netají, je touha po svatbě a dítěti. „Věková hranice, kdy mají lidé děti, se posunula. Já jsem se rozhodla, že se bát nebudu. Dítě chci a jednou určitě přijde. A kdyby mě někdo požádal o ruku, tak bych si ho vzala,“ prohlásila před časem. A vzhledem k tomu, že ji fotografové nedávno nachytali v nočních ulicích Prahy s milencem, mohly by zanedlouho přijít svatba i dítě.

Iva Kubelková (29)

Půvabná moderátorka a bývalá vicemiss ČR Iva Kubelková porodila před dvěma lety holčičku Natálku (2). Otce Natálky dlouho tajila a všechny spekulace vyvracela. Pár se společně ukázal poprvé na veřejnosti v Karlových Varech na loňském 10. ročníku Mattoni Grand Drink. A přesto, že jméno svého partnera modelka stále tají, šušká se, že je Iva Kubelková připravena být letos znovu maminkou.

Ivana Macháčková (31)

Ivaně se podařilo to, o čem jistojistě snily tisíce českých žen. Ulovila nejzlatějšího Slavíka, odstěhovala se za ním na Bertramku a počala s ním holčičku. Malá Charlotte Ella se dokonce s největší pravděpodobností nemusí bát, že by zůstala ve velké vile jediným dítětem. „Do dvou let chci mít další dítě a pochopitelně, že se stejným otcem,“ prohlásila Ivana ještě než se první narodilo. Malá Charlottka nedávno oslavila sedm měsíců, a proto se dá čekat, že by se Ivana ještě v tomto roce mohla stát znovu maminkou.
A podporu ve svém partnerovi rozhodně má.
Ten totiž dosud touží po jediném, počít syna.

Gábina Partyšová (28)

Bývalá moderátorka Prásku odjela koncem července do romantického Cannes, aby si zde se svým přítelem Josefem Koktou řekli po dlouhé známosti své »ano«. Teď jsou na řadě potomci. A o těch už má Gábina také jasno. „Chtěla bych dvojčata - Rebeku a Gábinu,“ nechala se nedávno slyšet. Poté, co těsně před vánočními svátky porodila její sestra Monika svého druhého potomka a Gábina plánovala zúčastnit se porodu, je jisté, že do toho letos stoprocentně praští. A stejně jako její sestra je rozhodnuta rodit císařským řezem.

Kateřina Hrachovcová
-Herčíková (33)

Už rok a půl je herečka Kateřina Hrachovcová pod čepcem. Sňatek s veterinářem Janem Herčíkem (48) proběhl předloni v létě na hradě Okoři. Oba manželé se ve společné domácnosti starají zatím jen o jezevčíka známé herečky. Vzhledem k tomu, že se Kateřina stáhla před časem do soukromí a jen příležitostně navštěvuje společenské akce a čas plyne, všechno nasvědčuje tomu, že si letos pár pořídí konečně miminko!

Komu osud už další miminko nepřeje? A kdo se musí smířit s adopcí?

Lucie Bílá (40)

Lucie má doma syna Filipa a milujícího manžela Vaška. Stále jí k úplné spokojenosti chybí další děťátko. Není tajemstvím, že o něj Lucie usiluje už dlouho, hvězdy jí však zatím nejsou nakloněny a Lucie už se myšlenek na další dítě definitivně vzdala.

Kateřina Kornová (39)

Krutý osud potkal minulý rok zatím dvojnásobnou matku. Kateřina si užívala spokojeného manželství se svým druhým mužem Jiřím Pařízkem, jeho dvěma dětmi a vlastními dvěma ratolestmi až do doby, kdy lékař vynesl krutý ortel nad jejím osudem. Se svým novým mužem chtěla společného potomka, jednalo se však o mimoděložní těhotenství a to tak muselo být v lednu chirurgicky ukončeno. A další rána přišla v prosinci. Po druhém mimoděložním těhotenství už zbývá Kateřině pouze malá šance na to, aby otěhotněla přirozenou cestou.

Světlana Nálepková (46)

Matka osmnáctileté Pepiny sice už příliš nad početím potomka se svým holandským přítelem Alexem neuvažovala, ale i kdyby chtěla, už to není reálné. Musela totiž podstoupit těžkou gynekologickou operaci, při níž jí byly vyňaty orgány pro početí nejnutnější. Myšlenky na dítě se ale nevzdává a uvažuje o adopci.

Mahulena Bočanová (39)

Krásná herečka se loni na jaře vrátila těhotná z měsíčních prázdnin, které s manželem Viktorem Mrázem a dcerou Márinkou trávila u tchána ve Venezuele. Po testech plodové vody ale její lékař bohužel zjistil, že očekávané miminko má vrozenou genetickou vadu. Mahulena byla nucena absolvovat umělé přerušení těhotenství, protože nechtěla přivést na svět těžce postižené dítě.