<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Partyšová: Koupí dům za sto milionů?!

Minulý rok se o Gábině mluvilo. A hodně. Stačilo k tomu pár snímků pro časopis Playboy. Bývalá moderátorka Prásku se odhalila, až přecházel zrak. Co plánuje letos? Koupit dům na Floridě!


Minulý rok se o Gábině mluvilo. A hodně. Stačilo k tomu pár snímků pro časopis Playboy. Bývalá moderátorka Prásku se odhalila, až přecházel zrak. Co plánuje letos? Koupit dům na Floridě!

Gábina Partyšová-Koktová (28) a její manžel Josef Kokta (48) patří mezi prominentní páry českého šoubyznysu. Jako jedni z mála netají, že jsou bohatí a že se nenudí. O svých fotografiích pro Playboy Gábina hovoří neméně upřímně. Nefotila prý proto, aby se chlubila! „To rozhodně ne, jednak určitě nejsem dokonalá, takže není co závidět a také se nechci ničím chlubit. Důvod byl prostý, oslovili mě a i když jsem to chvíli zvažovala a byla z toho nervózní, nakonec jsem souhlasila. Aby jednou moje vnoučata alespoň na fotografiích viděla, že jejich vrásčitá babička byla kdysi taky mladá a hezká." Loňský rok už máme za sebou.

A co chystají Koktovi pro letošek? „V březnu poletím s manželem Pepou na Floridu, kde si chceme koupit dům." Ohledně ceny a případné lokality se zatím nic neví. Ještě je brzo. Zato my už zjistili vše potřebné. Ptali jsme se přímo na prosluněné Floridě!


Tomu však předcházelo několik otázek českým realitním agentům a obřím společnostem. Všechny byly marné. Ohledně cen nemovitostí, pozemků a domů na Floridě nám toho v Čechách nikdo moc neřekl. Nakonec jsme se tak vypravili alespoň po internetu do USA. „Domy na Floridě jsou poměrně drahé. Pro příklad bych uvedla cenu milion dolarů za dům o rozloze cca 1700 metrů. To je v naší společnosti (Tampa4you) nadprůměrná částka." Že bez problémů najdete domy za desítky milionů, o tom nemusíte pochybovat! Každý má několik ložnic, koupelen, ale co se výměry týká, žádné obří parcely nečekejte.

„Florida je strašná, pracovala jsem tam rok a už bych tam nikdy nechtěla. Šílené vedro, nic se tam neděje, doporučila bych docela jiné části Ameriky," řekla našemu magazínu bývala marketingová vedoucí hotelového řetězce. Jakou částku Koktovi uvolní z rodinného rozpočtu? Když jsme se ptali na skutečně skromný dům, půjde o pár milionů. V případě luxusní rezidence, která je drahá i pro místní papaláše, mluvíme o desítkách, ale i stovkách milionů!

Foto: Tampa4you.com, časopis Forbes, archiv, www.profimedia.cz

Máte námět na reportáž? Máte exkluzivní a dosud nepublikované fotky našich celebrit? Máte story o tom, jak po vás chtěli úplatek? Jak s vámi zacházeli na úřadech? Víte drby, o nichž jsme nepsali? Zjistili jste senzaci? Pište! Spojíme se s vámi! Magazin.Holoubek@atlas.cz
Autor: Mgr. Jan Holoubek