<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

KLEPY

Hollywoodská herečka Julia Robertsová a její manžel kameraman Danny Moder čekají další dítě. Dvouletá dvojčata, holčička Hazel a chlapec Finn, se tak mohou těšit na dalšího sourozence.


Julia čeká třetí dítě

Hollywoodská herečka Julia Robertsová a její manžel kameraman Danny Moder čekají další dítě. Dvouletá dvojčata, holčička Hazel a chlapec Finn, se tak mohou těšit na dalšího sourozence. Julia se za Dannyho provdala v červenci roku 2002 a po mnoha neúspěšných pokusech o otěhotnění se nechala uměle oplodnit. Až teď se jí podařilo otěhotnět přirozeně. „Mateřství je pro mě prioritou,“ nechala se slyšet šťastná Julia.

Partyšová plánuje těhotenství

Moderátorka Gábina Partyšová letos plánuje pořídit si nový dům a miminko.
„V březnu poletím s manželem Pepou na Floridu, kde si chceme koupit dům. Lyže letos vynecháme.
Možná strávíme víkend ve Špindlerově Mlýně, ale do Alp určitě nevyrazíme. Mám raději teplo. A pokud se to povede, moc ráda bych se stala maminkou.
Necháváme tomu volný průběh,“ řekla Gábina.

Eva si dala tři zavázky

Herečka Eva Aichmajerová si dala jako novoroční závazek, že začne chodit pravidelně cvičit.
„Také bych si ráda osvěžila němčinu, kterou jsem se dlouho učila a vlastně ji nikdy nepoužívala.
A hlavně nebudu dávat mé labradorce Pralince k jídlu všechno, o co poprosí, nebo z ní bude sud na nožičkách.“

Blanchett kosmetice nevěří

Australská herečka Cate Blanchettová se díky své pravdomluvnosti postarala o pořádný skandál, když krátce po podepsání velkého kontraktu s japonskou firmou na propagaci přípravků pečujících o pleť prohlásila: „Kosmetický průmysl je k ničemu a týrá současné ženy.“ Japonská firma nebyla jejími výroky vůbec nadšená.

Troška si spletl ženu s mužem

Žena s hlasem muže! Přesně tato myšlenka se honila hlavou většině těch, kteří dorazili do pražského Mánesa na křest CD Zlomené city zpěvačky Marie Pojkarové. „Kdybych před sebou neviděl sympatickou blondýnku, klidně bych uvěřil tomu, že nám dnes večer zpívá chlap,“ smál se kmotr alba režisér Zdeněk Troška, jenž si písničky Marie Pojkarové zamiloval.

tip Kupte si časopis Překvapení s DVD Ideální manžel, kde Cate září v hlavní roli. Cena jen 99 Kč! V prodeji od příštího pondělí!