<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Nejlepší večírky roku 2006

OHLÉDNUTÍ za společenským děním loňského roku přineslo pozoruhodné okamžiky.
OHLÉDNUTÍ za společenským děním loňského roku přineslo pozoruhodné okamžiky.

Party s vílou

PETRA NĚMCOVÁ A JAN SAUDEK

Půjčila mu hlavu

* Svou krásnou hlavu propůjčila k vlastnoručně namalovanému obrazu Torzo Jana Saudka Petra Němcová. Stalo se při dražbě výtvarných děl ve prospěch modelčiny nadace Happy Hearts v nově otevřeném pětihvězdičkovém karlovarském hotelu Carlsbad Plaza. Neznámý zájemce pak za bezhlavé plátno zaplatil 60 000 Kč.

Party s nožem

KATEŘINA MACHÁČKOVÁ

To je vražda, napsala

* Jako vražedného nástroje se nože chopila Kateřina Macháčková, když rozkrajovala dort s barevnými fotografiemi nynějšího souboru Divadla pod Palmovkou. Řezala s takovou vervou, že probodla i stůl! Bylo to při oslavě stého výročí založení této libeňské scény.

Párty se slavíkem

KAREL GOTT

Božský Slavičín

* Jako pozoruhodný obchodní tah se ukázalo otevření muzea Karla Gotta, české legendy popmusic ještě za jeho života. Božský Gottland vznikl v jeho bývalé vile v Jevanech u Prahy, kterou prodal novému majiteli Janu Moťovskému. Ačkoliv se Slavíkovi zdál nápad na muzeum bláznovský a argumentoval starostmi: starý dům, starý zpěvák s mladou ženou s dítětem na cestě, nakonec souhlasil a spolupráci si užívá.

NA OSLAVĚ svých 25. narozenin v Solidní nejistotě si Jana Doleželová s Gábinou Partyšovou zatrsaly na baru.Party s čuníkem

VILÉM ČOK

Chrochtající miláček

* Zpěvák a muzikant milující extravaganci se nezapřel na soutěži Pes roku aneb Šampión šampiónů v Top hotelu Praha. Když se na molo dostalo nalezené prasátko, jehož zranění vyléčila jedna chovatelka, našlo ve Vildovi Čokovi kamaráda.

Party s čertí kem

VIVIENNE WESTWOOD

Pozdvižení punkové babičky

* Punková šlechtična dorazila na přehlídku svých modelů ve Španělském sále v róbě s barokovým majestátem a čertovskými růžky.

Party s koblihami

TAŤÁNA KUCHAŘOVÁ

Krásná a nezkrotná!

* Při pokusu o zápis do Guinnessovy knihy rekordů v pojídání koblih se Miss World předvedla! Zatímco jiné přítomné krasavice hleděly na linii a koblížky šidily, sličná Taťána Kuchařová se přiznala, že je ve svých kulinářských choutkách nezkrotná a často neví, kdy má dost. A bez okolků se do koblih pustila!

Party s krinolínou

ROMANA VÍTOVÁ

Malý korzet, bujné poprsí

* Přepychové svatební šaty od návrhářky Jarky Sedláčkové předvedla stále jen zasnoubená televizní rosnička Romana Vítová na peruánském večeru v Toskánském paláci. V zákulisí se pod širokou sukní jako ve skrýši zalíbilo jejím malým kolegům z mola. Ti dospělejší a vyšší zato mohli se zalíbením sledovat její bujné křivky uvězněné v korzetu.

Party s pomlázkou

KATEŘINA BROŽOVÁ

Baci, baci

* Naplácat herečku a zpěvačku přes její neposedný zadeček, by si možná přál leckterý její zhrzený přítel. Karel Vágner k nim ale nepatří. K ženám se chová gentlemansky a Kateřinu Brožovou vyplatil, když využil velikonočních zvyků.

Party s králem

INNA PUHAJKOVÁ

Nová milá krále ledního hokeje

* Namluvit si nejlépe placeného hokejistu světa Jaromíra Jágra se podařilo dvacetiletému děvčeti z východočeského Broumova - loňské Miss Internet Inně Puhajkové. Veřejnosti se poprvé představila letos v srpnu na Zlaté hokejce v šatičkách, které ukázaly všechny její viditelné přednosti. Inna má však i neviditelné kouzlo, neboť láska s králem hokeje se s úspěchem dožila konce roku. A jak bude v roce 2007?

Party na kolenou

PETRA NĚMCOVÁ

Dostal ji na kolena

* Opravdovou hvězdou karlovarského filmového festivalu 2006 se stala česká modelka Petra Němcová žijící však převážně v USA, proslulá svým vítězstvím nad vlnami tsunami. Petra byla vůči všem milá a vůči novinářům tak vstřícná, že si z ní (doufejme) vzaly příklad i české hvězdy žijící převážně v Česku. Slovutné modelce dokonce nebylo zatěžko kleknout na kolena, aby si mohla popovídat jako rovný s rovným s Brunem Fideliem, malým synkem herečky Ani Geislerové. Nutno podotknout - a snímek je toho důkazem - že Petře to i na kolenou tuze slušelo! Elegance vždy, za každé situace...

... a koho jsme tam potkali

Krásné a nespoutané krásky

Tanec a ladné pohyby v rytmu oživí každou sešlost. O eleganci a vysoké taneční kultivovanosti nemusí nikoho přesvědčovat Helena Vondráčková. Dara Rolins zase umí zaujmout krásnou róbou a mladistvé uličnice Jana Doleželová s Gábinou Partyšovou jsou pro každou legraci.

Oškliví, ale kreativní

Ozdobou večírků se stávají borci, kteří si umějí pro pobavení ostatních udělat legraci sami ze sebe. Málokdo však dosáhne tak špičkového hereckého výkonu jako recesistický herec a režisér Milan Šteindler. Glamour a vzácní

Večírků se zpravidla bojí jako čert kříže, resp. jim asi víc vadí všudypřítomní fotografové. Jsou však příležitosti, kdy své zvyky mění a předvedou, jak se i oni dobře baví a jak umějí být milí.

Večírkové stálice

Sámer Issa nechybí skoro na žádné důležité party. Snaží se dostát titulu sexidol, který získal v jedné anketě. Mezi hosty přichází vždy, aby si ho každý všiml, a je připraven se postavit i na hlavu, aby upoutal pozornost objektivů. Se skleničkou v ruce je vidět prakticky nonstop a mladicky až pubertálně si užívá večírkové veselí. Dokonce i na mejdanu reality show Bar se tvářil, že mu chutná ne příliš vyvedené mojito od Tomáše Savky. Diana Kobzanová a Kateřina Průšová umějí zaujmout elegantněji. Jak by taky ne, když jsou půvabné modelky a ozdobí i prezentace vlasové kosmetiky, jako na snímku z Duplexu.