<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Vyhlášení ankety o nej sportovce se blíží

Jablonec n. N. - Tradiční anketa Nejúspěšnější sportovec jabloneckého okresu 2006 se nezadržitelně blíží. Nejlepší sportovní hvězdy uplynulého roku bude veřejnost znát již 22. ledna večer. Právě tento den dojde od 18 hodin k vyhlášení výsledků ankety v prostorách Městského divadla v Jablonci.Jablonec n. N. - Tradiční anketa Nejúspěšnější sportovec jabloneckého okresu 2006 se nezadržitelně blíží. Nejlepší sportovní hvězdy uplynulého roku bude veřejnost znát již 22. ledna večer. Právě tento den dojde od 18 hodin k vyhlášení výsledků ankety v prostorách Městského divadla v Jablonci.
O výsledcích ankety, jejímž vyhlašovatelem je jablonecký Deník spolu s Okresním svazem tělovýchovy v Jablonci nad Nisou a partnerem městem Jablonec, rozhodují ještě v těchto dnech čtenáři. Právě oni uvidí své favority v rámci vyhlášení. Tradičně budou vyhlášeni nejlepší jednotlivci mezi dospělými i mládeží, dále kolektivy dospělých i mládežníků. Oceněn bude také nejlepší Krajánek, neboli sportovec odchovaný v jabloneckém okrese, avšak momentálně působící v jiném klubu i místě. Čtenáři také rozhodují o nejlepším trenérovi minulého roku či volí nejlepšího handicapovaného sportovce. Do Galerie slávy pak bude uvedena některá z ikon jabloneckého sportu.
Slavnostní večer samozřejmě bude patřit sportovcům, avšak přichystán je i bohatý a především pestrý doprovodný program. Celým večerem budou provázet moderátoři Eva Aichmajerová a Radek Šilhán. V průběhu večera se představí nejen hvězdy showbussinesu, ale i třeba místní sportovní oddíly. Své umění předvedou například karatisté z KABU Bižuterie Jablonec nebo tanečního klubu TOP Dance manželů Jägerových.
Hudební výstupy obstarají Gábina Partyšová, Zdeněk Style Hrubý, Nelly a Robert nebo Naggin a tanečníci B. D. S.