<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Ukázaly prsa v roce 2006!

A nejen to. Některé známé celebrity zašly mnohem dál! Rok 2006 se zkrátka nesl v duchu velkých odhalení. Kdo ukázal nejvíce? Posuďte sami! Hlavní roli v největších skandálech za rok 2006 hrál opět alkohol a vypadlá prsa známých krásek. V zahraničí jasného vítězství dosáhla dědička hotelového impéria a nejvíce přeceňovaná celebrita Paris Hilton


A nejen to. Některé známé celebrity zašly mnohem dál! Rok 2006 se zkrátka nesl v duchu velkých odhalení. Kdo ukázal nejvíce? Posuďte sami!

Hlavní roli v největších skandálech za rok 2006 hrál opět alkohol a vypadlá prsa známých krásek. V zahraničí jasného vítězství dosáhla dědička hotelového impéria a nejvíce přeceňovaná celebrita Paris Hilton (viz Fotogalerie č.1).

Když se již v lednu loňského roku objevila v pořadí čtvrtá fotografie na níž značně podroušené Paris z volné průhledné blůzky vykukují bradavky, bylo jasné, že dohnat jí nebude nic snadného.

To ovšem ještě nikdo netušil, že po letním rozchodu s manželem chytne bývalý popová princezna Britney Spearsová druhý dech a fotografové na divokých večírcích uvidí mnohem více než jen neposedné poprsí. Fotka na níž zpěvačka vystupuje ze sportovního vozu v kratičké sukýnce bez kalhotek obletěla během několika hodin všechna média. Pořádně tím naštvala svoji velkou soupeřku Courtny Love (viz Fotogalerie č.2), jejíž fotografie intimních částí již řadu let plní nejednu pánskou šatní skříňku.

Ale ani české ženy se nedali v loňském roce zahanbit. Bradavky modelky a herečky Agáty Hanychové (viz Fotogalerie č.3) zná kromě jejího exmilence a zpěváka Sámera Issy třeba i jen trochu pozorný čtenář společenských rubrik.

Krok s rozvernou modelkou úspěšné drží o poznání vyvinutější moderátorka rádia Frekvence 1 a ředitelka Miss Junior Kateřina Hamrová (viz Fotogalerie č.4). Ta na finále soutěže krásy pro mladé dívky strhla nekompromisně veškerou pozornost jen na sebe. Do skvěle padnoucího černého kostýmku si „zapomněla“ vzít nejen halenku, ale i podprsenku!

Co skrývá pod tričkem neutajila ani přítelkyně vítěze reality show VyVolení Tonyho Jalovce Renata Kajdžas. Ta sexy oblečení z úsporných důvodů vyměnila jen za kožené pásky. Zato přítelkyně hokejisty Jaromíra Jágra Inna uhájila svůj vršek, ale bohužel už neuhlídala bílé kalhotky pod černými večerními šaty. Nutno podotknout, že to byla první společenská událost, na kterou jí tehdy její novopočený milenec vzal. Povedený úvod. Své o tom ví ale i nejkrasnější žena světa Miss World Táňa Kuchařová (viz Fotogalerie č.5)


Odhalily se ale i mnohem cudnější krásky. Pro ně ale hnacím motorem nebyla sklenka s alkoholem, jako spíše tučný balík peněz. Moderátorka a zpěvačka Gábina Partyšová-Koktová se svlékla pro pánský časopis Playboy. Herečka Tereza Kostková (viz Fotogalerie č.6) zase odhodila zábrany i šaty pro exkluzivní kalendář Banco Casino. Ten zachytil i další známou divadelní a televizní herečku Renatu Prokopovou (viz Fotogalerie č.7). Zahanbit se nenechala ale ani seriálová barmanka Ivanka Jirešová (viz Fotogalerie č.8). Popularity z televizní obrazovky ale využila i dříve neznámá Karin Hovjacká (viz Fotogalerie č.9) z VyVolených,, která nafotila sérii romantických aktů ve stáji. Svých pět minut slávy pouze ve spodním prádle si vychutnala i její kamarádka Maruška (viz Fotogalerie č.10), když po několika vypitých skleničkách předvedla v přímém přenosu v letní reality show Bar téměř dokonalý striptýz. Bohužel jí z toho protentokrát nekápla ani koruna. Jen pořádná ostuda před celým národem!

Foto: Archiv
Autor: Kristýna Novotná