<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

VELKÝ PRACHY V NESPRÁVNÝCH RUKOU

Rozdělení peněz mezi nás a ostatní je očividně nespravedlivé. Zde je několik nejpádnějších důkazů.


Rozdělení peněz mezi nás a ostatní je očividně nespravedlivé. Zde je několik nejpádnějších důkazů.

MOJSEJOVCI
Manželský páreček nechutných a nevkusných milionářů ze Slovenska tam vytvořil vlastní reality show. Ta se při tom opírala o jejich nesnesitelnost.

TONY Z VYVOLENÝCH 2
Tony dodal i těm posledním pinglům z brněnských pizzerií pocit, že jsou lidské bytosti. Bulí ti žehnej, Tony.

PARIS HILTONOVÁ
To ona pohřbila do hrobu vedle Marilyn Monroeové vlastního kozla. Přece jen: Bohatí kozli jsou taky jen lidské bytosti.

STANISLAV GROSS
Největším trestem za všechny jeho nevědomky spáchané hříchy budiž mu ten byt, blyštivé šusťáky, plovoucí podlahy a semišový, popřípadě koženkový sedací servis.

EVA A VAŠEK
Geniální, dnes již legendární duo, které se svým Casio klavírkem vydělalo víc než všichni účastníci Superstar dohromady. V jednom případě se dokázali přenést přes přísně tržní myšlenku své činnosti a vystoupili zdarma na podporu ČSSD. Jsou to drahoušci.

KEVIN FEDERLINE
Na otázku, proč je Kevin Federlin na tomto světě, nezná odpověď žádné náboženství. V současné době se snaží soudní cestou přinutit svou zatím ještě manželku Britney i Spearsovou, aby mu svěřila do opatrování jejich dvě děti, aby tak i získal větší kousek z jejího zhruba třímiliardového majetku. Podle i předmanželské smlouvy mu náleží jen cca šest milionů dolarů. A to je ostuda.

IVANA TRUMFOVÁ
Ivana Zelníčková ze Žhna byla za i svůj život lyžařkou, modelkou, i herečkou, spisovatelkou, návrhářkou, byznysmenkou, i milenkou, a především manželkou i amerického miliardáře Donalda Trumpa. Nebýt toho posledně i jmenovaného, skončilo by to vše někdy u těch lyží a dnes by se jednou za rok sešla bez pozornosti kamer se svými přáteli na setkání olympioniků v Praze nad slavnostní pórkovou polévkou a pózovala na desítkách gerontofilních fotografií.

KATEŘINA BROŽOVÁ
Podle Mladé fronty DNES je členkou elity českých, zralých a žádaných žen. No... má smysl něco dodávat?

GÁBINA PARTYŠOVÁ
Pro zahraniční antropology je tato BRŇAČKA skutečně tématem formátu National Geographic. Od roku 1993 se bezostyšně potuluje po české kulturní scéně a nechává se fotit na večírcích. Za tuto trestuhodné dlouhou dobu jejího víceméně nepřetržitého účinkování nebyl dosud nikdo potrestán.

***

KDO DOKÁŽE PŘEKONAT JEJICH MÍRU NEVKUSU?