<script type="text/javascript"> supportsframes = false </script>

Gabriela - Press

Nejkrásnější prsa roku 2006

Říká se, že jednou z největších zbraní ženy v boji o mužovu přízeň je její dekolt. Hvězdy navíc bojují i o přízeň diváků a konkurence je skutečně velká!
Říká se, že jednou z největších zbraní ženy v boji o mužovu přízeň je její dekolt. Hvězdy navíc bojují i o přízeň diváků a konkurence je skutečně velká!

Která žena někdy netoužila být středem mužského zájmu nebo být ve společnosti za hvězdu? A což teprve když hvězdou opravdu jste a v popisu práce máte za úkol udržet si přízeň obdivovatelů? Pak věřte, že nepsané pravidlo zní: Bradu vzhůru a prsa ven! Tam, kde příroda nebyla příliš štědrá, jistě pomohou šikovné ruce plastického chirurga, nebo alespoň chytrá »push-upka«. I v tomto případě se ale slavné dámy řídí heslem »účel světí prostředky«.
Své kypré tvary, ať už přirozené, či kapku vylepšené, pak hvězdy rozhodně umí prodat. A že je opravdu na co koukat! Vždyť Češky jsou na celém světě proslulé nejen svou krásou, ale také těmi »správně zaoblenými« křivkami.
Marná sláva, milé dámy! Kdo chce obdiv a slávu míti, musí dekolt odhaliti!

100% Mít vosí pas, a přitom nosit prsa takových rozměrů, jako modelka Iva Kubelková, to tedy klobouk dolů!

80% „Neboj se a pojď!“ jako by sváděla herečka Vilma Cibulková přímo z divadelních prken

80% Gábina Partyšová ukazuje své svůdné křivky nejenom manželovi Pepovi Koktovi, ale i kolemjdoucím na slunných plážích v Řecku


90% E Mahulena Bočanová věří, že krásné věci by se neměly skrývat. A proto nám nabídla exkluzivní pohled do hlubin svého výstřihu.

70% Vypadá to, že ocelově pevný dekolt zpěvačky Heleny Vondráčkové potřebuje přeci jen jištění ve formě elegantního pásku!

80% Tak tak, ale nakonec přece jen košíčky udržely ňadra »Dorotky« moderátorky Lucie Borhyové

70% K velkému úsměvu patří i velký výstřih, myslí si herečka Kateřina Brožová. Bonusově se nám pochlubila i svým pupíkem!

90% I Moderátorka Eva Aichmajerová neskrývá svou zálibu v kožených oblečcích. Že není žádná stydlivka, dokázala už ve své pornografické minulosti.

90% Své tělesné proporce dokázala skvěle využít misska Alena Šeredová. Pobláznila totiž celou Itálii a brankáře Juventusu Gigiho Buffona k tomu. G
100% I “Klidně se podívejte. Stoprocentně přirozené!“ jako by se chlubila modelka Martina Dvořáková